Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 20 kwietnia 2016

Liczba wpisów: 2

valuta
 
Hej! Sprawa jest!

Ostatnio dużo myślałam o kręceniu swoich filmików na YouTubea. Szczerze trochę boję się konkurencji, ponieważ wiem ile w tych czasach jest dobrych polskich YouTuberów. Tak czy inaczej dzięki pewnemu projektowi zostałam zmuszona do nakręcenia i zmontowania jednego filmiku. Wyszło kiepsko, ale myślę, że jak na pierwszy raz i tak nie najgorzej.

W rezultacie spodobało mi się ;D

Tak więc mam zamiar zacząć je kręcić. Na początek chciałabym zrobić wstępny filmik z Q&A, żeby YouTube mnie poznał. W tym miejscu pojawia się prośba do was, mianowicie:

Czy moglibyście pozadawać mi parę pytań tutaj w komentarzach? Ja odpowiedziałabym na nie w swoim pierwszym filmiku.

No i jeszcze jedno pytanie. O czym miałby być mój kanał? Co chcielibyście na nim oglądać? Wiem, że jest to trochę dziwne pytanie, ale chcę, żebyście pomogli mi go wstępnie ukształtować.

Piszcie w komentarzach. Mam nadzieję, że mi pomożecie ;D
youtube-iconsbkgd-fade-1920.jpg

Kate.
  • awatar Biedroblog: hmm. Chętnie bym cię ujrzała na yt. Mogło by być ciekawie. A o czym byś chciała tam nagrywać? To zależy tylko od ciebie! Vlogi? Ja sama nwm xD A co do Q&A to za chwile napisze pytania ;D
  • awatar Biedroblog: A więc: 1. Co robisz poza prowadzeniem bloga (i kanału na YT gdy takowy będzie istniał ;) ) 2. Czy masz jakieś zwierzęta domowe? 3. Jesteś zadowolona ze swojego życia? 4. Gdzie mieszkasz? 5. jakaś ulubiona gra? 6. Z jakim zwięciem się utożsamiasz? 7. Masz dziwne nawyki? 8. Wolisz spędzać czas z rodziną czy ze znajomymi? 9. Jest coś czego się boisz? 10. Ulubiony zespół/muzyk/artysta? To może starczy ;)
  • awatar Tini~*: Ja osobiście lubie muzyke i filmy dlatego moim zdaniem mogłabyś polecać filmy które oglądasz/oglądałaś , ora w filmikach puszczać muzyke a póżniej ją oceniać albo dawać widowni ją oceniać. Takie jest moje zdanie . Mogłabyś równierz zachęcać ludzi aby oglądneli film i napisali w komentarzu czy im się podobał... To tyko moje zdanie:) Zapraszam na bloga :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›