Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 18 stycznia 2016

Liczba wpisów: 4

valuta
 
(dodaję nowy tag Non-Disney, dotyczyć będzie animacji nie należących do Disneya)

Pokusiłam się wczoraj na obejrzenie pierwszego odcinka Biedronki i Czarnego Kota. Byłam strasznie ciekawa, dlaczego z dnia na dzień stało się to takie popularne. Jest to japońsko-francusko-koreański serial animowany, który premierę światową miał w Korei 1 września 2015 roku.
maxresdefault.jpg

Już na samym początku uderzyła mnie sztuczność postaci, wszyscy jakoś tak sztywno się poruszają.
Dodatkowo nie mogę uwierzyć, że wykorzystali tutaj tak odgrzewany motyw, jakim jest "nie mam pojęcia, że ten Czarny Kot to przystojniak, w którym się kocham". No błagam...
tumblr_static_78ylt6il3iww84o4kcos8gw0o.jpg

Kolejna rzecz, do której muszę się doczepić, jest Władca Ciem. Serio? Nigdy nie słyszałam o głupszym antagoniście... Choć w sumie ma potencjał i może jeszcze jakoś go odratują.
Ostatni, jednak spory szkopuł, to to, że zostaliśmy tak z miejsca wrzuceni w wir wydarzeń. Nie wiemy jak nasi bohaterowie stali się Biedronką i Kotem, jak się poznali itd. To niestety bardzo przeszkadza w odebraniu fabuły.
Jednak to dopiero pierwszy odcinek, więc mam nadzieję, że później się to wyjaśni.
Hawkmoth2.png

Przechodząc do (nielicznych) plusów serialu.

Przede wszystkim design postaci. Po prostu zakochałam się w wyglądzie Nawałnicy. Mimo, że jej motywy są trochę liche, a słowa "idź, moja pogodynko" brzmią po prostu komicznie, to jej wygląd wygrywa wszystko. Choć może aż za bardzo przypomina mi Harley Quinn.
Design Marinette i Adriena z Miraculami jak i bez nich też jest super.
SW_Best_weather_girl.jpeg

Projektantka i model? Brzmi intrygująco!
Bardzo ciekawi mnie kim okażą się główni bohaterowi w swym normalnym życiu.

No i niestety potencjał, czyli coś, przez co mimo wszystkich wad i tak bardzo chcę obejrzeć kolejne odcinki. No bo nie oszukujmy się, takich seriali było już aż za dużo. Więc dlaczego ten ma być taki wyjątkowy? Zobaczymy.
tumblr_static_tumblr_static_filename_640.jpg

Przedpremierowo pierwszy odcinek "Nawałnica" ukazał się w polskiej telewizji 6 grudnia 2015 roku na kanale Disney Channel. Jednak oficjalna premiera serialu odbędzie się 1 lutego 2016 roku.
Dopiero wtedy będziemy mieli okazję zobaczyć kolejne odcinki po polsku.

Zobaczymy jak to będzie.
A przy okazji, na moją wcześniejszą zagadkę poprawnie odpowiedział gość Ivette. Napisz jaką chcesz nagrodę ;D

Kate.
  • awatar Ivette: O,jak fajnie.No nie wiem,może jakaś dedykacja z bella.
  • awatar Mistie: Ja to oglądam z siostrą po koreańsku z angielskimi napisami i gdyby nie to, że w każdym odcinku prawie "to samo się dzieję" to jest fajne
  • awatar Potterwarta: Nie lubię polskiego tłumaczenia :/ Bo jak się ogląda po francusku (czasami bez napisów) i słyszy się Le Papillon, to dziwnie potem się przerzucić na "Władca ciem". Już nawet Hawk Moth brzmi lepiej... xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

valuta
 
Wiem, że większość z was pewnie go nie znała, ale i tak chciałam złożyć mu hołd.

1947 - 2016
 

valuta
 
"I wanted to make the story about David Bowie coming to the city of New York. Iman is the queen, and she’s waiting for the Duke to rescue her, and she’s been waiting for a thousand years. But when I told that to Iman, she said that in real life that would never happen. [Laughs] She’d never wait that long."
tumblr_nk5eqesI8k1rvm3kjo1_1280.jpg

A przy okazji dodałam dwa nowe tagi muzyka i sztuka. Chyba nie muszę ich objaśniać ;D

Kate.