Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 7 czerwca 2015

Liczba wpisów: 6

valuta
 
Esmeralda to bardzo często pomijana postać, zresztą jak i cały film Dzwonnik z Notre Dame. Myślę, że to ogromny błąd, ponieważ wydaje mi się, że jest ona jedną z najbardziej mądrych i dobrodusznych postaci w cały Disneyu.

Chyba właśnie wskoczyła na drugie miejsce mojej TOP 10, zrzucając Gerdzie na trzecie.
  • awatar Let's go home...: Ja bardzo lubię Esmeraldę jak i całą tą bajkę :)
  • awatar Xxx: Ja też ją lubię, ale jednak bardziej Bellę. Według mnie to również jedna z najmądrzejszych osób z "Disney'a" i ma wieeelkie serce. :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Po przeanalizowaniu waszych pomysłów postanowiłam wykorzystać jeden z tych od X x x, ale troszkę zmieniony. Mianowicie, tym razem będziemy wybierać nasz ulubiony film aktorski, ponieważ Disney zapowiedział ich ostatnio bardzo dużo.

A po tej zabawie może zrobię odpadankę z zapowiedzianymi filmami aktorskimi, żeby zobaczyć na który najbardziej czekacie. Ale to później.

Zwycięzca tej odpadanki trafi na listę naszych ulubieńców. Który film odpada jako pierwszy?
 

valuta
 
W drugiej rundzie mamy remis 4:4, więc o wszystkim zadecyduje ostatnia kategoria w półfinale, czyli CHARAKTER. Głosujcie!

Nyx: Poważna, wytrzymała, twarda, silna, określona, zdeterminowana, wytrwała, ostrożna, odważna, śmiała, brawurowa, waleczna, dzielna, mądra, inteligentna, sprytna.

Królowa Klarion: Przyjazna, matczyna, mądra, wyrozumiała, uczciwa, stanowcza, królewsa, kochająca, bezinteresowna, opiekuńcza, kompetentna, zdecydowana, silna, pomocna, miła, uprzejma.