Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 5 czerwca 2015

Liczba wpisów: 7

valuta
 
Macie trochę teł na telefony z Zaplątanych. Sama sobie niektóre ustawiłam, są śliczne.
  • awatar Xxx: Śliczne, szczególnie 3 od końca :)
  • awatar upiorka1000: Cudowne *.*
  • awatar Marchwia ^^: Opowiem wam teraz jak zginęłam.. Zapatrzyłam się w te obrazki.. 0-0
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Nieoficjalne źródła donoszą, że w 2017 roku na kanale Disney Channel na całym świecie rozpocznie się emisja serialu animowanego "Zaplątani", w którym wezmą udział Mandy Moore i Zachary Levi podkładając głosy Roszpunce i Julkowi, we współpracy z Alanem Menkenem oraz Glennem Slaterem.

Historia zostanie umieszczona pomiędzy wydarzeniami z filmu pełnometrażowego z 2012 roku, a krótkometrażowego ‘Tangled Ever After’ i opowiadać będzie o tym jak Roszpunka poznaje swoich rodziców, królestwo i lud Corony.

Przez jej niepohamowany duch i naturalną ciekawość świata dochodzi do wniosku, że jest jeszcze dużo rzeczy których musi się nauczyć, zanim w pełni zaakceptuje swoje królewskie przeznaczenie. Śmiało odkłada koronę i zawiesza zaplanowany ślub by wyruszyć na niesamowitą przygodę. Towarzyszyć jej będą Julek, Pascal, Maximus, gang z pubu Dziarskie Kaczątko oraz nowa postać Cassandra, która stanie się powiernikiem Roszpunki.

Więcej informacji:
www.stitchkingdom.com/disney-tangled-animated-se…
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
Jak już chyba zauważyliście, Disney ostatnimi czasy bardzo polubił robić odświeżone, aktorskie wersje swoich bajek. Mieliśmy już okazję obejrzeć Alicję w Krainie czarów, Ucznia czarnoksiężnika, Maleficent oraz Kopciuszka.

Jako kolejne ukarzą się: Księga Dżungli, kolejna część Burtonowej Alicji, Pete's Dragon (ja nie wiem o.O) oraz Piękna i Bestia z Emmą Watson w roli głównej.

A w jeszcze dalszej przyszłości, gdzie daty nie są dokładnie sprecyzowane, zobaczymy: Cruelle, Dumbo,  Mulan, Kubusia Puchatka (wszystko aktorskie!), Pinokia, Dzwoneczka oraz Night on Bald Mountain.

O tym ostatnim wiemy tylko tyle, że będzie na podstawie fragmentu z oryginalnej Disneyowskiej Fantasii. Pamiętacie jeszcze Chernaboga z Cupa złoczyńców? Będzie inspiracją do tego filmu ;3 Zapewne będzie też dużo o Nocy Walpurgii. Super.

Jak wam się podoba? Czego najbardziej nie możecie się doczekać?
  • awatar upiorka1000: *.* Yay! =D
  • awatar GoGo_Tomago: Dzwoneczek *.*
  • awatar AlexChat01: Też to ostatnio zauważyłam i czuję się super, bo ta jakby od nowa mogę się wychowac na tych fillmach <3 to coś superowego zobaczenie tego od nowa ^_^!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Tiana to jedyna księżniczka Disneya, która przez cały film ma spięte włosy. Jesteście ciekawi jak wyglądałaby z rozpuszczonymi? Wpadnijcie tutaj, a magiczne suwaczki pokażą wam interesującą prawdę:
www.buzzfeed.com/(…)princess-tiana-yasssss…
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›