Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 17 czerwca 2015

Liczba wpisów: 7

valuta
 
Pamiętacie, jak gdzieś na początku roku narzekałam, że Lucas Film wydali piękny musical inspirowany Snem nocy letniej? Miał światową premierę w styczniu, a w Polsce w ogóle.

Tak więc całkiem niedawno film wyszedł na DVD, co za tym idzie? Piraty w internetach i polskie napisy zrobione przez fanów ♥
(Zła Kate lub piraty w internetach... Ale przynajmniej zawsze chodzę do kina, gdy wychodzi coś nowego, nawet po kilka razy).
la-et-sharkey-strange-magic-20150122.jpg

Gorąco polecam wam obejrzeć ten film, mimo, że jakość jest trochę kiepska, a napisy momentami z błędami (cieszmy się, że mamy cokolwiek!)

www.cda.pl/(…)Dziwna-Magia-Strange-Magic-_2015_-Nap…

Jeśli chodzi o moją opinię, to graficznie film jest piękny! Kocham to, jak wyglądają te wszystkie postaci. Sunny ma tak realistyczną twarz, te piękne palce, skrzydła i uszy wróżek ♥ Mogłaby się tak zachwycać jeszcze długo.
StrangeMagic54b95ced7e6ac.jpg

Muzyka jest bardzo ciekawie dobrana i wykonana.

Historia natomiast... cóż... Dziwna, ale nawet ciekawa. Niektóre rzeczy czasem nie trzymają się dla mnie kupy. Jednak czego można oczekiwać po Śnie nocy letniej ;D

Film mógłby być dłuższy, w tych czasach 1,5 godziny to trochę mało, prawda?
sm-troll.jpg

Ulubiona postać to na pewno Sunny. Osoba, która uwielbia żarty, nawet z samego siebie, ale gdy jest w ha-ha-landii, bo w AAA-landii nie jest skory do żartów. Genialne.

Oglądajcie szybko i piszcie mi tu zaraz swoje opinie.
 

valuta
 
Nie wiem dlaczego tak wyjątkowo mi się to podoba?
Może dlatego, że jest bardziej podobna do Nani niż do samej siebie (a ja uwielbiam postacie Disneya w stylu Lilo & Stitcha czy Mój brat niedźwiedź).

A jeśli chodzi o "zagadkę" sprzed trzech dni, to postanowiłam, że wygra ją Potterwarta, która stwierdziła, że Roszpunka jest świetną gimnastyczką i potrafi wisieć na rurce do góry nogami.

Napisz mi kochana jaką chcesz nagrodę?
Komentarze, polecenie, dedykacje czy składankę?
A może coś innego?
 

valuta
 
W drugiej rundzie z ogromną przewagą 3:7:2 wygrywa Mgiełka. Nie wiedziałam, że aż tak lubicie jej ciuszki ;D

Czas na ostatnią rundę w całym Disney's Fairy Cup 2015! Głosujcie na najlepszy CHARAKTER. Którą z finalistek lubicie najbardziej za osobowość?

Jelonka: zadziorna, mądra, energiczna, chytra, pełna humoru, psotna, chłopięca.

Mgiełka: Zabawna, słodka, głupiutka, sympatyczna, roztargniona, niewinna, optymistyczna, opiekuńcza, kochająca.

Nyx: Poważna, wytrzymała, twarda, silna, określona, zdeterminowana, wytrwała, ostrożna, odważna, śmiała, brawurowa, waleczna, dzielna, mądra, inteligentna, sprytna.
 

valuta
 
W końcu stopy Sory są w miarę proporcjonalne reszty ciała.
Ależ on urósł, bardzo widać to po naszyjniku.
Pomocy, nie jestem w stanie przestać się patrzeć na to zestawienie! Dlaczego sprawia mi to taką przyjemność?
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Tak, tak, tak! Będą Zaplątani.
Zastanawiam się, czy dla fanów byliby w stanie wcisnąć tam również Frozen? Ciekawe. Ja osobiście mam nadzieję, że tego nie zrobią, ale to ja (hejter Frozen number 1 xD).

Tak czy inaczej bardzo ładnie to wygląda.
tumblr_nq25zcW6yh1t234ouo1_1280.png

  • awatar AlexChat01: o co w ogóle o co chodzi w Kingdom Hearts?
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @AlexChat01: to gra jRPG łącząca światy Disneya, gdzie głównym bohaterem (w większości części) jest Sora, podróżuje w towarzystwie Donalda i Goofiego. Razem ratują księżniczki serc. A bronią jest Keybleade (duży kluczomiecz).... Mniej więcej... Uwielbiam tą grę, polecam ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›