Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 5 lutego 2015

Liczba wpisów: 4

valuta
 
Przepraszam was, że nic dziś nie dodałam, ale byłam na osiemnastce znajomej, a później oglądałam  Aryskotratów z dzisiejszego wyzwania. Zaraz dodam wczorajsze i dzisiejsze wyzwanie feriowe.
 

valuta
 
Wczoraj miałam do wyboru Miecz w kamieniu lub Księgę dżungli, a że ten drugi oglądałam całkiem niedawno, to wybrałam Miecz w kamieniu.

Natomiast dziś nie miałam już wyborów, więc po prostu obejrzałam Aryskotratów.
5 tinkerbell disney wallpaper.jpg

Miecz w kamieniu to całkiem ciekawy film, w którym co chwilę podkreślają, że żyją w średniowieczu (choć w średniowieczu ludzie jeszcze o tym nie wiedzieli xD). Moją ulubioną postacią jest Merlin, ciekawy staruszek. Bardzo polubiłam też rudą wiewiórkę, która zakochała się w Arturze. Choć zakończenie filmu jest dość dziwne, odczułam pewien niedosyt, jakby coś zostało niedopowiedziane.
4644600_orig.jpg

Aryskotraci to film jakich jeszcze nie było, łatwo można dostrzec różnice między nim, a poprzednimi filmami (powstał już po śmierci Walta Disneya). Podobają mi się śliczne uliczki Paryża, wszystkie tła są bardzo kunsztownie malowane. Chyba nie mam ulubionych postaci, wszystkie małe kotki są urocze.
  • awatar upiorka1000: Ja nie oglądałam jeszcze żadnego z nch,ale na pewno obejrzę :)
  • awatar gość: Nie oglądałam, aczkolwiek mam zamiar obejrzeć Aryskotratów ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›