Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 4 lutego 2015

Liczba wpisów: 4

valuta
 
W czwarty dzień miałam do wyboru 101 dalmatyńczyków i Zakochanego kundla. Tym razem się tak złożyło, że obejrzałam oba.
5 tinkerbell disney wallpaper.jpg

Zakochany kundel to uroczy film, całkiem przypadł mi do gustu. Główna bohaterka Lady jest świetna, taka dumna i psia zarazem. Chyba nie ma tutaj postaci, której bym nie lubiła.
LadyTramp.jpg

Jednak film 101 dalmatyńczyków bardziej przypadł mi do gustu. Jest to film z początku lat sześćdziesiątych, można dostrzec wyraźną różnicę miedzy Zakochanym kundlem, a 101 dalmatyńczykami. Zauroczyły mnie uliczki Londynu, rysowane w taki prosty, wręcz banalny sposób. Rozmyślenia Pongo na samym początku były genialne, świetnie zeswatał ze sobą Anitę i Roberta.
Dalszy ciąg film nie był już jednak taki ciekawy. Wszystkie sceny z Cruellą, Baryłą i Nochalem mnie nudziły, nie przypadli mi do gustu. Choć niektóre przytyki Cruelli apropos Roberta i jego kiepskiej muzyki były dość zabawne.
101dalmatians3lg.jpg

A wy który film obejrzeliście?
  • awatar gość: Zakochany kundel-cudo *.* Pamiętam, jak mama kupiła mi płytę DVD, mogłam oglądać godzinami :D
  • awatar Candiess: dokładnie, uwielbiam Londyn w 101 dalmatyńczykach i tę prostą historię, za zakochanym kundlem nie przepadam choć też najbardziej zawsze lubiłam z niego Lady ;)
  • awatar upiorka1000: Ja jednak wolę zakochanego kundla ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Odpada suknia Ariel z filmu Mała syrenka (1989 rok). Która teraz? Głosujemy na strój, który najmniej nam się podoba, a nie postać!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

valuta
 
W pierwszej rundzie wygrywa Iskierka z punktami 5:1. Teraz głosujcie na STRÓJ (Iskierka miała ich więcej.
 

valuta
 
Dziś chyba nie dodam już nic więcej, miałam sporo rzeczy na głowie i jestem strasznie zmęczona, a na dodatek nieco zdołowana. Może później wstawię jakieś posty, ale i tak nie będzie ich dużo.

Przypominam o Giveawayu!
valuta.pinger.pl/m/23060088