Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 15 lutego 2015

Liczba wpisów: 10

valuta
 
Wolicie Pocahontas w rozpuszczonych włosach, czy w warkoczu?
 • awatar RainbowxD: Ja w warkoczu :).
 • awatar Candiess: w warkoczy wygląda bardziej jak indianka ale te rozpuszczone włosy to jej znak rozpoznawczy :)
 • awatar upiorka1000: Wg mnie zależy od sytuacji,ale ogółem to w obydwóch :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 

“I’m so proud of you!”


“I knew it! I knew it i knew it i knew it~!”


-Hamada Family celebration dance.
 • awatar gość: To jest chyba serio rodzinne xDDDDD
 • awatar upiorka1000: Heh ;P
 • awatar gość: Genialne xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Specjalnie dla anonimowej fanki ;D Wciąż nie wiem kim jesteś.
 • awatar gość: Boszu dziękuje Ci <3 Może kiedyś zdradzę swą tożsamość xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
Tytuł brzmi okropnie, jednak chodzi mi o to, że możecie sobie wybrać w komentarzach pod tym postem, z jakiego filmu Disneya chcielibyście recenzję. Taką recenzję jaką napisałam z filmu Tajemnice lasu (razem z końcową oceną).

Ja ze wszystkich propozycji zrobiłabym wykreślankę i zwycięzca dostałby recenzję, co wy na to? Chcecie taką zabawę? Jeśli tak, to piszcie swoje propozycje (najlepiej po jednej).
 • awatar gość: "Zaczarowana"
 • awatar gość: "Wielka szóstka"
 • awatar gość: "Piękna i Bestia"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
Wczoraj miałam do wyboru Planetę skarbów i Rodzinkę Robinsonów, tyn pierwszy znam na pamięć, więc obejrzałam drugi. Dziś natomiast pozostał Piorun i Matki w mackach Marsa, drugi oglądałam ostatnio, więc zdecydowałam się na Pioruna.

Wiem, że wyzwanie jest ze starym Disneyem, jednak przede wszystkim chciałam przez niego przybliżyć mało znane filmy. Rodzinka robinsonów czy Piorun nie są stare, ale za to niestety mało znane, dlatego tu trafiły.
5 tinkerbell disney wallpaper.jpg

Rodzinka Robinsonów to uroczy film o pewnym niezwykle inteligentnym sierocie Leo, który szuka swojego miejsca w życiu. Podoba mi się w jaki sposób ukazana jest przyszłość, tak bardzo utopijnie, a jednak przez jedno głupie zdarzenie staje się okropną antyutopią. Wszyscy w całej rodzince są wspaniali, ciekawi i szaleni, jednak mi najbardziej do gustu przypadł Albert oraz Billie (ta od pociągów). Bajka ma wspaniały przekaz, że nie należy się poddawać i "iść wciąż naprzód i naprzód".
a-familia-do-futuro-divulgacao.jpg

Piorun to bajka, która bardzo przyjemnie mi się kojarzy, pamiętam jakby to było wczoraj jak byłam na nim w kinie z przyjaciółką. Nie wierzę, żeby psu można było wmówić, że jest super psem i potrafi robić takie dziwne rzeczy. Ale przecież to nie realizmu spodziewamy się po filmach Disneya, prawda? Jeśli chodzi o postacie, to uwielbiam kotkę Marlenę (w końcu znalazła się na moim TOP 10 zwierzęcych postaci).
bolt_and_mittens_by_carlminez-d36gzaq.png

Gorąco polecam oba filmy, może nie są stare, ale za to są bardzo dobre. Jak dla mnie znacznie lepsze od Zaplątanych czy Krainy lodu.

No i na tym kończę moje wyzwanie na ferie... A jutro do szkoły, jakoś to będzie.
 • awatar gość: Oglądałam "Rodzinkę" i "Planetę Skarbów" ;)
 • awatar Xxx: Z tym, że są lepsze od Zaplątanych jako ich czołowa fanka nie,mogę się zgodzić ;) Pioruna oglądałam dawno i pamiętam go jak przez mgłę, więc chyba był dość średni :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Odpada strój Barwinki z filmu Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł (2012 rok). Nie podoba mi się to xD tak czy inaczej, który strój zajmie trzecie miejsce na podium?