Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 14 lutego 2015

Liczba wpisów: 10

valuta
 
Czyli nadrabiam z przedwczoraj i wczoraj (z dziś postaram się dodać wieczorem). Przedwczoraj miałam do obejrzenia cudowny film Oliver i spółka, natomiast wczoraj do wyboru Dzwonnika... lub Atlantyda (a że oba filmy znam bardzo dobrze, to wybrałam sobie Dzwonnika ;D).
5 tinkerbell disney wallpaper.jpg

Oliver i spółka to wspaniały film, jeden z najlepszych, jakie miałam do obejrzenia w tym wyzwaniu. Łatwo można wyczuć w nim silny wpływ lat 80., co bardzo mi się podoba. Opowiada cudowną historię małego kotka Olivera, jego spółki oraz dziewczynki Jenny. Nie ma tu chyba postaci, której bym nie lubiła. Zakochałam się w głosie małego Olivera.
oliver-company-DI-06-DI-to-L10.jpg

A co do Dzwonnika z Notre Dame... Co tu dużo pisać, jest to mój ulubiony film Disneya, kocham go za historię, którą opowiada, wszystkie postacie, średniowieczny Paryż oraz samą katedrę Notre Dame, która została tu idealnie odwzorowana. Piosenki świetnie utrzymują klimat filmu, a fabuła jest genialnie opowiadana przez narratora Clopin.
Esmeralda-Dancing-at-Topsy-Turvy-Day-esmeralda-35095791-1920-1080.jpg

Jeśli jeszcze nie ogladaliście tych filmów, to gorąco zachęcam, ponieważ są genialne.
 • awatar upiorka1000: Uwielbiam obydwa filmy ♥
 • awatar gość: Kocham "Dzwonnika" <3
 • awatar gość: I Esmeralda jest prześliczna.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Mi jutro kończą się ferie, jednak już dziś zaczynają się kolejnej grupie. Czy w tej grupie jest ktoś z was? Jeśli tak to gorąco zachęcam do wzięcia udziału w wyzwaniu "Ferie ze starym Disneyem"! Przygotowałam je specjalnie dla was. Więcej informacji o wyzwaniu znajdziecie tutaj:
valuta.pinger.pl/m/23046829
 • awatar Princess Mérida DunBroch: @Cerise Wolf: pierwszy dzień wyzwania jest dziś ;)
 • awatar upiorka1000: Mi tęż ferie się już skończyły ;(
 • awatar gość: Zaczęłam od obejrzenia śnieżki. :D Dodałam jeszcze coś takiego, że jedną postać filmu rysuję w notatniku. ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
 • awatar gość: Esmeralda bije na głowe wszystkie księżniczki disneya pod względem urody. She is beautiful
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
Mam dla was coś specjalnie z okazji walentynek. Małą zagadkę ze złoczyńcami Disneya i serduszkami. Jaki złoczyńca kryje się pod każdym serduszkiem? Zgadujcie!

Oto nagrody:

I miejsce - 10 komentarzy, 10 lubię to, walentynkowe polecenie bloga i walentynkowy dyplom.

II miejsce - 5 komentarzy, 5 lubię to, walentynkowa dedykacja, walentynkowy dyplom.

III miejsce - 3 komentarze, 3 lubię to, walentynkowy dyplom.


Odpowiedzi proszę przesyłać mi w *WIADOMOŚCI PRYWATNEJ*! Odpowiedzi z komentarzy w ogóle nie będę brała pod uwagę!

Powodzenia!


EDIT: By w zabawie mogły brać udział osoby, które nie mają bloga, to tylko tym osobom pozwalam pisać odpowiedzi w komentarzach. Te osoby zamiast komentarzy dostaną kilka dedykacji z wybranymi postaciami Disneya.

Pasuje?. ;D
 • awatar gość: Jafar, Urszula, zła królowa, skaza, zorg, hans, randalf, nie wiem, król karmel, gaston, nie wiem jak się nazywa ale jest z Big Hero 6, z the incredibles, facilier, ten wielki gargulec zen skrzydłami taki potwór, kot z chesire(dlaczego zły ?), królowa kier, izma, hades, tuliś z Toy Story 3, kojarzy mim się to z Gru z jak ukraść księżyc, chyba Sally z miasteczka halloween albo babojogołak( czy jakoś tak), hak z tym piratem w bluzce w paski, Cruella do Mon, maleficient. Lenasl
 • awatar gość: @gość: a te dwa serduszka nad napisem to moim zdaniem te diabełki co były w Herkulesie. Lenasl
 • awatar Princess Mérida DunBroch: @Lenasl: masz 20/24 ptk. A kto z Cheshire był zły patrząc na książkę i jej kontynuację.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Był remis pomiędzy strojami, które bardzo lubię, więc odrzuciłam ten, na który został oddany pierwszy głos. Odpada strój Jasmine z filmu Aladyn (1992 rok). Nie dodaję już tego pierwszego obrazka, bo wszystko z niego odpadło. Nie podoba mi się w jakim kierunku zmierza ta odpadanka i chyba wiecie dlaczego ;c Która teraz? Przy roczniku 2013 piszcie dokładnie o którą sukienkę wam chodzi.
 

valuta
 
W drugiej rundzie znów wygrywa Mgiełka z punktami 6:1. Teraz głosujcie na CHARAKTER.

Mgiełka: Zabawna, słodka, głupiutka, sympatyczna, roztargniona, niewinna, optymistyczna, opiekuńcza, kochająca.

Błękitna wróżka: Anielska, słodka, wyrozumiała, kochająca, magiczna, mądra, matczyna.
 • awatar Xxx: Mgiełka
 • awatar Holly O'Hair: Jak dla mnie to Błękitna Wróżka. Czuję takie ciepło bijące od jej wnętrza. Podoba mi się to że jest kochająca i wyrozumiała. Jeszcze kocham (przepraszam, że odnoszę się do poprzednich rund) taką starszą grafikę. Jestem pewna, że bardziej pobudza nasze mózgi do kreatywności. Na moim przykładzie na lekcji musieliśmy wy myśleć coś kreatywnego, niektórzy nawiązywali do gier inni do mody i tego co modne. Gdy przedstawiłam swój pomysł wszyscy uważali, że to nie wykonalne. A Pani mój pomysł się spodobał i dostałam 5. Często oglądam takie starsze bajki i kocham je. Np. Barbie z Jeziora Łabędziego- genialna muzyka, choreografia też niczego sobie i bardzo poruszająca treść. Przepraszam, że się tak rozpisałam ale mam nadzieję, że choć parę osób zgodzi się, że gdy wszystko jest 100% realistyczne to praktycznie jest mniejszy sens oglądać to. Co prawda może być pouczający morał, ale sądzę, że w TV chodzi też o poruszenie wyobraźnią kreatywnością i wyobrazić to sobie.... Mak Polarny - Holly O'Hair
 • awatar RainbowxD: Mgiełka jest zupełnie jak ja xD. Dlatego zagłosuję na nią :).
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›