Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 13 lutego 2015

Liczba wpisów: 8

valuta
 

“Who are you and how did you find me?”


"I know not who you are or how I came to find you but may I just say… hi.”
 

valuta
 
No i niestety odpada mój faworyt, suknia Mgiełki z filmu Dzwoneczek (2008 rok). Która teraz? Przy roczniku 2013 piszcie dokładnie o którą sukienkę wam chodzi.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
W pierwszej rundzie wygrywa Mgiełka zgarniając wszystkie 8 punktów! Tym razem głosujcie na STRÓJ, Mgiełka miała ich kilka.
 

valuta
 
Tak! Byłam dziś na premierze Tajemnic lasu. Dwa słowa: BARDZO DZIWNE.
20150213_161531.jpg

Film jest bardzo ciekawy, w interesując sposób połączył ze sobą kilka baśni. Muzyka to prawdziwe cudo, od razu zakochałam się w pierwszej, grupowej piosence "Prologue: Into the Woods" (trwającej ponad 14 minut) oraz w piosence książąt "Agony~!". Podoba mi się też wykreowany świat i to, że wszystko dzieje się w lesie.
Into the Woods Film.jpg

Ale... Tak jest pewne "ale" i nazywa się "fabuła". Ponieważ jest ona dość poplątana, do ślubu Kopciuszka wszystko w miarę trzyma się kupy i już myślisz, że film się kończy, a tu nagle wielki zwrot akcji wszystko psuje. Od tego momentu, aż do końca niezbyt rozumiałam o co chodzi, a samo zakończenie nastąpiło nagle, nie dopowiadając pewnych rzeczy. Wyszłam z kina dość zdezorientowana, na prawdę nie zrozumiałam tego filmu...
IntotheWoods-PineMagnussen-Agony.jpg

Nie rozumiem ludzi, którzy zabierają na ten film swoje małe dzieci (na prawdę nie polecam!). Nie dość, że kobieta za mną cały film czytała swojemu dziecku napisy, to na dodatek mały bachorek całe dwie godziny kopał mój fotel z nudów. Jeśli ja nie zrozumiałam tego filmu, to małe dziecko tym bardziej. Dlatego nie polecam go dzieciom. Szczególnie, że film jest bardzo brutalny i co chwilę ktoś wnim umiera.
into-the-woods-johnny-depp-lilla-crawford.jpg

Co jeszcze mi nie pasowało? To, że film na prawo i lewo reklamowany jest twarzą Johnny'ego Depp'a, który pojawił się tylko w dwóch scenach. Tak, prawda boli.

Ogólnie film warto obejrzeć, dla muzyki i uzupełnienia swojej Disneyowej kolekcji, jednak nie jest on jakiś zachwycający.

Muzyka: 9/10
Gra aktorów: 9/10
Świat i kostiumy: 7/10
Fabuła: 2/10

Moja ocena: 6,8/10

Chcecie bym częściej pisała recenzje filmów i je oceniała? Piszcie!

Zachęcam jeszcze obejrzeć wywiad z Meryl Streep:


Teraz pozostaje już tylko życzyć filmowi Oscarów, w końcu dostał dwie nominacje.
  • awatar gość: Też byłam na premierze i stwierdzam ze to nie było dziwne. Nie trzymało się kupy
  • awatar gość: no ale był fajny
  • awatar Alex_Ola: ja bym chciała abyś pisała częściej :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Tak, będąc w kinie trafiłam na nowy poster do filmu Kopciuszek, jak wam się podoba?
  • awatar Alex_Ola: Ahaha chce na to iść <3 XD Tylko te sukienki są ładne itp. ale wkurza mnie to jak to jej ten biust NA SIŁĘ ściska X_X zauważyłam to u niej a u wróżki chrzestnej nie wspomne ;-;
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›