Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 1 lutego 2015

Liczba wpisów: 11

valuta
 
Najwspanialsza wersja Frozen jaką w życiu widziałam. Zakochałm się w tej muzyce. Szkoda, że na prawdę nie ma takiej gry.
 

valuta
 
Kolejny dzień to "Ulubiona postać poboczna".
10647120_609878022449350_279222165027811863_n.jpg

Mam dwa typy (zakładając, że ciocia Cass się już nie liczy), jest to różowowłosa dziewczyna z początku filmu, ponieważ bardzo podoba mi się jej design.
10440904_548421245259023_4299908092337067746_n.png

Poza tym bardzo lubię też kota Mochi (Mohera).
Big-Hero-6-49.png

A kogo wy lubicie?
 

valuta
 
Teraz odpada koszula nocna Wendy z filmu Piotruś pan (1953 rok). Która teraz? Głosujemy na strój, który najmniej nam się podoba, a nie postać!
 

valuta
 
W drugi dzień miałam do wyboru Bambiego lub Dumbo. Zdecydowałam się na ten drugi, a wy?
5 tinkerbell disney wallpaper.jpg

Szczerze mówiąc, po obejrzeniu Pinokia zaczęłam się obawiać, że nie zniosę tego wyzwania i będę musiała przerwać. Ten film był jak na mój gust... Dziwny i totalnie nie w moim stylu, po prostu nie polubiłam Pinokia.

Dumbo jednak okazał się zupełnie inny. Zabawny i wzruszając, a na dodatek dość krótki, bo trwa jedynie 64 minuty. Tytułowy bohater to przeuroczy słoik, który przez cały film nie wymówił ani jednego słowa. Mam wrażenie, że został tu skopiowany motyw małego towarzysza, który jest przy okazji najlepszym przyjacielem głównego bohatera. W Pinokiu był to Jiminy Świerszcz, tutaj natomiast Timothy Myszka (Timothyego lubię jednak znacznie bardziej).

Przy okazji mam dla was jeszcze ciekawostki o tym filmie:

•'Dumbo' jest jedynym filmem Disneya, w którym tytułowy bohater nie powiedział ani jednego słowa.
•Jedyne słowa wypowiadane przez panią Jumbo to: "Tak" (w odpowiedzi na pytanie Pana Bociana, czy ma zaszczyt z panią Jumbo) oraz "Jumbo... Junior" (na pytanie o imię dla słoniątka).
•Słonik tak naprawdę nazywał się Jumbo Jr. - słonice przezwały go Dumbo, nawiązując do angielskiego słowa "dumb" co oznacza "głupi".
wallpaper-of-dumbo-disneyland.jpg

A wy obejrzeliście Dumbo czy Bambiego? Chętnie poznam wasze opinie. Piszcie!
  • awatar Ŕochellistas ♥ TW♥♥♥ Return!: Mi się już jutro kończą ferie :(!;( zapraszam
  • awatar DisneyForever~*: Ja też obejrzałam wczoraj Dumbo. Jednak nie mogę już do końca, ponieważ mój komputer się zepsuł i nie chciał mi ponownie odtworzyć filmu. :( Mam nadzieję, że końcówka była na prawdę ciekawa, ponieważ film mi się bardzo spodobał (skończyłam ok. 53 minuty). Tytułowego bohatera polubiłam od razu, jest na prawdę słodki, ale znienawidziłam słonice, które naśmiewały się z Dumbo... Żal mi się zrobiło mamy słoniątka i jego samego, ponieważ musieli znosić te "śmiechy" i nawet wiedziałam co mogą czuć. Czasem wczuwam się w film i mam wrażenie nawet jakbym tam była... xD Film mnie bardzo wzruszył i nawet mogłam się trochę pośmiać. Jest cudowny, polecam obejrzeć. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
W drugiej rundzie wygrywa Lord Milori z punktami 4:5. Tak więc o wszystkim zadecyduje ostatnia runda, głosujcie na CHARAKTER.

Jelonka: zadziorna, mądra, energiczna, chytra, pełna humoru, psotna, chłopięca.

Lord Milori: mądry, kompetentny, silny, surowy, poważny, miły, kochający.