Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 3 września 2014

Liczba wpisów: 5

valuta
 
Wybaczcie, że tak dawno tego nie dodawałam, ale czekałam na więcej głosów... Których się nie doczekałam. Tak czy inaczej w drugiej konkurencji wygrywa również Mor'du z punktami 1:4. Czas na ostatnią już rundę w tym etapie! Głosujcie na MOTYWY.

Motywy Babojagołaka: Chciał zniszczyć "Śniętego Mikołaja" (oryginalny film). Chciał rządzić Miasteczkiem Halloween.

Motywy Mor'du: Chciał podbić królestwa swoich braci (dawniej). Chciał zabić Meridę i każdego innego, kto stanie mu na drodze (powód niepewny).
 

valuta
 
Odpada Inside Out, a szkoda, ja osobiście czekam na ten film ;D Co odrzucicie tym razem?

Lista pozostałych filmów:

-Legend of the NeverBeast - kolejna część o przygodach Dzwoczeczka, gdzie najważniejszą bohaterką będzie Jelonka, ponieważ przebudziła się NibyBestia.

-Zootopia - opowieść o lisie, który został oskarżony o coś, czego nie zrobił. Podejmuje śledztwo, by oswobodzić się z fałszywych zarzutów, a po piętach cały czas depta mu królicza pani detektyw. Ogólnie bajka o inteligentnych zwierzętach.

-Finding Dory - druga część "Gdzie jest Nemo", tym razem szukają Dory.

-Moana - opowieść o Moanie, jedynej córce wodza długiej linii nawigatorów, która wyrusza w epicką podróż by pomóc swej rodzinie. Opowiada o żegludze, pół-bogach i duchach z prawdziwych mitologii.

Co odpada teraz?
  • awatar besport: 'Finding Dory', chociaż chyba jestem w tym odosobniona ;).
  • awatar ~ Apple Dash ~: Zootopia
  • awatar Xxx: Tak ja też na niego czekałam :( i jeszcze na "Gdzie jest Dory" :D Niech odpadnie "Moana"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
Nie, to nie Disney, ale czy ktoś z was kojarzy tę bajkę? Ona oraz Anastazja (również nie Disney'a xD) były dla mnie bardzo ważne, gdy miałam około 5-6 lat. Oglądałam je cały czas w kółko, bo miałam je nagrane na jednej kasecie xD. Miłe wspomnienia.
  • awatar besport: 'Anastazję' kojarzę, a tego nie... Cóż to? :>
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @besport: bajka o chłopcu, który znalazł wielkiego robota, który spadł z nieba i żywił się metalem, ogólnie bardzo humorystyczna i niekonwencjonalna, polecam ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Czuje się tak bardzo Gogo ;-; 17 lat i tylko 155,5 cm wzrostu. Nie rosnę od 6 klasy podstawówki. A jakie wy jesteście dziewczyny? Jak Honey, czy jak Gogo?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (16) ›