Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 28 września 2014

Liczba wpisów: 10

valuta
 
Spring, po polsku Wiosenka, to nowinowo utalentowana bardzo stanowcza wróżka. Bez problemu zapamięta każdą wiadomość, każde zdanie, każde słowo i czym prędzej poleci dokładnie przekazać je komuś innemu. Wróżki w Przystani Elfów właśnie w ten sposób przekazują sobie ważne wiadomości. Wiosenka bardzo często zmienia swoje ciuszki, ponieważ przy jej pracy szybko się niszczą. Debiutowała w "Lily's Pesky Plant", w Polsce książka nosi tytuł " Lila i Wieczne Drzewo".
 

valuta
 
Melina to wróżka, która zajmuje się wytwarzaniem szkła w Przystani Elfów. Pojawiła się w książce "Iridessa, Lost at Sea" w Polsce pod tytułem "Iskierka i przygoda na morzu".
 

valuta
 
Nie dodawałam tego od dwóch tygodni, wybaczcie ;C Ja wcale o tym nie zapomniałam, tylko nie miałam czasu dodać (tak, przez dwa tygodnie xD). Poza tym jestem trochę zawiedziona, bo przez cały ten czas były tylko cztery głosy, co z wami?

Chcecie jakąś inną zabawę, czy coś? Jeśli tak to piszcie.

Jako druga odpada piosenka "Sound the Bugle" (Nie przestań sobą być). Która odpada jako trzecia?

Link do wszystkich piosenek w języku polskim: valuta.pinger.pl/m/22614175
  • awatar » Meow. »: WRACAM <3. Zapraszam do mnie na nowy wpis, nie pożałujecie <3. Prosze o KOMENTARZE <3. ZAPRASZAM! :D
  • awatar gość: Może jaka rozdawanka albo zaklepywanka albo dodaj kolejna część opowiadania o roszpunc. Odpada oto ja
  • awatar Ludmiła & León: my love story ♥: O Boże.. moja ukochana bajka na zawsze!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Tu również zagłosowały tylko cztery osoby, wszyscy na Jafara. Teraz decydujcie kto ma lepszy CHARAKTER. Mam nadzieję, że głosów będzie więcej.

Jafar: Przebiegły, uprzejmy, okrutny, zły, tajemniczy, zarozumiały, samolubny, mściwy, psychotyczny, szalony, dramatyczny, mroczny, sprytny, z klasą, cyniczny, próżny, niecierpliwy, nieuczciwy.

Ratcliffe: Chciwy, pompatyczny, wyniosły, dostojny, samolubny, okrutny, brutalny, arogancki, próżny, rasistowski, przekonujący, sztywny, leniwy, uparty, przebiegły, bezwzględny, sarkastyczny, opanowany.
  • awatar gość: Jafar. Lenasl
  • awatar Ludmiła & León: my love story ♥: Zdecydowanie bardziej Jafar. Ten drugi.. boję się, że jeszcze coś zrobi zwierzakom. A Dżasmina ma chyba tygrysa, więc ją uwielbiam. *u* A poza tym, Jafar ma papugę, więc jest fajny. ^^
  • awatar Potterwarta: Jafar
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Kolejna wróżka to Lyria, która jest najlepszą opowieścio utalentowaną wróżką w całej Przystani Elfów. Dzięki swojemu talentowi potrafi tworzyć z Magicznego Pyłu ruchome ilustracje, które pomagają jej w opowieści. Po każdym występie zawsze pije specjalną herbatę, by oczyścić swój głos. Poza sceną jest bardzo nieśmiałą osóbką. Jej największym marzeniem jest polecieć na Stały Ląd i zobaczyć ludzką grę aktorską.

Możecie kojarzyć ją z filmów "Dzwoneczek i Zaginiony skarb" oraz "Wielkie zawdy w Przystani Elfów".
 

valuta
 
Lympia to dość zapracowana i roztargniona wróżka pralniczo utalentowana. Do jej obowiązków należy zbieranie od innych mieszkańców Drzewa Domowego brudnych ubrań i pościeli, oddzielanie białego od kolorowego, a następnie pranie wszystkiego bardzo dokładnie i ostrożnie. Debiutowała w książce "Widia i korona elfów".
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
Za radą gościa robię dla was Zaklepywanko-Rozdawankę. Oto kilka drobiazgów, które znajdowały się na początku rozdziałów w książce "Rani i Laguna Syren". Każdy z was może zaklepać sobie jedna rzecz, a pod nią kryje się dla was mały drobiazg taki jak kilka komentarzy, polecenie bloga, dedykacja itp.

Zaklepujcie~
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
Lisel to kolejna pomocnica Królowej Klarion z talentem pomocniczym. Pojawiła się w książce "Widia i korona elfów".
 

valuta
 
Po polsku Lidia, jest leśno utalentowaną wróżką, jest także bardzo wrażliwa i miła. Uwielbia spacerować po lesie, zna każdy zakątek przystani Elfów jak własną kieszeń. Bez trudu odnajdzie to czego szuka. Tak, jak wtedy, gdy mały szop się zagubił i trzeba było zaprowadzić go to domu. Lidia pomagała wówczas Skłonce odnaleźć miejsce, w którym mieszka zwierzak. Odbyła się to w książce "Beck and the Great Berry Battle", po polsku "Skłonka i Wielka Wojna Jeżynowa".
 

valuta
 
Po polsku Pliska - wróżka krawiecko utalentowana. Ma naprawdę mnóstwo pomysłów na nowe stroje i z przyjemnością szyje je innym. Pliska jest ostrożna, pracowita, a także miła, wesoła i bardzo lubi chwalić się swoim talentem i tworami krawieckimi. Debiutowała w książce "Arcydzieło Bietki".
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›