Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 25 września 2014

Liczba wpisów: 9

valuta
 
Świeżutkie, jeszcze cieplutkie~! Dodane jakieś pół godziny temu do internetu. Miłego oglądania ;D  • awatar Moja pasja muzyka: Fajne :)
  • awatar Potterwarta: świetny zwiastun :D (spodziewam się, że złym gościem będzie brat Hiro, bo chciał pokazać, że jest świetnym wynalazcom czy coś w tym stylu :P )
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Ależ dawno nie robiłam czegoś takiego ;D Witajcie w dniu poświęconym Wróżkom z Przystani Elfów~!

Na początek przedstawiam rysunkową historyjkę o Dzwoneczku i Widii.
 

valuta
 
Z okazji dnia poświęconego Wróżkom z Przystani Elfów przedstawię wam kilka (w sumie całkiem sporo) wróżek oraz talentów, które w ogóle nie pojawiły się w serii filmów pełnometrażowych.

Występowały one jedynie w książkach i gazetach, a szkoda by było się o nich nie dowiedzieć, ponieważ niektóre są całkiem ciekawe.

Jako pierwszą przedstawiam wam Sparkle, czyli na polski Iskierkę (Iskeirka z filmów w oryginale nazywała się Iridessa). Talentem Sparkle jest, jak sama nazwa wskazuje, światło.
  • awatar ~ Jestem Pisarką ~: Jaka urocza :) Zapraszam do mnie, niedługo pojawi się pierwsze opowiadanie ;)
  • awatar Alex_Ola: Ty jest Ruda-da napewno ruda-da szlona ruuuda xD
  • awatar ~ Jestem Pisarką ~: Tak w ogóle, wydaje mi się znajoma... Czy ona nie była czasem na jakiś kartach z Dzwoneczka?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

valuta
 
Kolejna wróżka to Rhia, z talentem wróż-pomocnik. Była jednym z pomocników Królowej Clarion, a zadebiutowała w książce "Vidia and the Fairy Crown".
  • awatar Alex_Ola: przypomina mi kasztana..what xd? widze iż masz faze dzisiaj na to :P
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @Alex_Ola: Toż to temat dnia ;) Możliwe,że przeciągnie się aż do niedzieli,jeśli tylko będziecie chcieli, bo mam tych wróżek sporo.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Oto Quill (na polski może być tłumaczona jako Piórko bądź Lotka), jej talentem jest Sztuka, a dokładniej Rzeźba. Zadebiutowała w książce "A Masterpiece for Bess".
 

valuta
 
Następna wróżka to Precious (na polski Cenna bądź Szlachetna), jej talentem jest Górnictwo. Zachwyca się, bardziej, niż inne wróżki wydobywcze, pięknem kamieni. Zadebiutowała w "Fira and the Full Moon".
 

valuta
 
Specjalnie na życzenie Potterwarta przedstawiam wam Rani (jedna z popularniejszych, książkowych wróżek), której talentem jest Woda. Jej najlepszymi przyjaciółmi z Przystani Elfów są Tinker Bell (Dzwoneczek), Prilla (postać jedynie książkowa, choć równie popularna), Silvermist (Mgiełka z filmu). Debiutowała w książce "Fairy Dust and the Quest for the Egg", która jest dostępna nawet w Polsce pod tytułem: "Elfi Pyłek i wyprawa po Jajko".
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Na dziś kończę, choć w zanadrzu została wiele wróżek. Chcecie bym jutro kontynuowała ten temat? Piszcie!
  • awatar World-of-MaMi: Cudne :).
  • awatar Sakuja World: Słodkie
  • awatar gość: Super! Koniecznie prowadź dalej ten temat!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›