Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 24 września 2014

Liczba wpisów: 4

valuta
 
Wo, wybaczcie, że dziś jeszcze nic nie dodałam, ale jestem strasznie zabiegana. Od raza przepisuje zeszyty i się uczę, choć miałam dzisiaj tylko trzy lekcje (pierwszy raz od czasów 2 klasy podstawówki xD).

Po szkole miałam jedynie czas żeby coś na szybko zjeść i już jechałam z siostrą do Bielowicka na konia. Wykupiłam sobie konia pod dzierżawę na miesiąc próbny, żeby sprawdzić czy mam na to w ogóle czas.

Dziś pierwszy raz na nim jeździłam, nazywa się Antał, ale my zdrobniale mówimy na niego Antek. Jest ogromny, ma ponad 160cm wzrostu, więc przewyższa mnie o prawie 10cm. Jak obok niego stoję, to strasznie się boję xD Nauczyli mnie jak mu dobrze założyć siodło, jak trzymać wodzę i te podstawowe pierdoły jak prowadzi się konia.

Był bardzo sympatycznie, chociaż gdy zmusili mnie do kłusa, to krzyczałam ze strachu. Muszę się nauczyć ściskać mocno kolana. Po pierwszym dniu jestem okropnie zmęczona, wszystko mnie boli.

Dodam tylko kilka wpisów, przepisuję zeszyty i idę spać (a jutro dwie godziny WFu T_T).
 

valuta
 
Ostatnio dodawałam to tydzień tamu, przepraszam was najmocniej, ale na nic nie mam czasu... Mam nadzieję, że zdążymy skończyć to w tym roku, bo na rocznik 2014 zaplanowałam jeszcze czwarty Cup. A od 2015 ruszamy z nowymi na nowy rok.

W ostatniej konkurencji wygrał Facilier i to on przechodzi dalej z punkty rund 0:3 i ogólnymi 7:15. Następna para to Jafar (Aladyn) i Ratcliffe (Pocahontas). Który z nich wygląda lepiej? Pod uwagę bierzemy też strój.