Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 15 września 2014

Liczba wpisów: 10

valuta
 
Bardzo was przepraszam, że nie dodawałam nic przez calutki weekned. Byłam na konwencie, a na nim zdążyłam się strasznie rozchorować. Miałam zamiar dodać coś wczoraj, ale byłam zbyt zmęczona, nawet teraz ciężko mi się pisze. Tak czy inaczej pododaje kilka wpisów.
  • awatar Disney Inspired: Nie musisz przepraszać, masz prawo od nas odpocząć;) Wiesz momentami Stich i Szczerbatek są do siebie podobni z mimiki pyszczka, chyba, że mi się tylko wydaję. Ale ostatnio doszłam do takiego wniosku gdy obejrzałam drugą część "Jak wytresować smoka". Aha i zapraszam do mnie u mnie nowe;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
Jakoś tak mi się to kojarzyło xD
  • awatar Potterwarta: a wiesz, że mi też xD
  • awatar Alex_Ola: mi też :D
  • awatar Disney Inspired: Nikki, Jude i Wayat owszem ale pierwsza z wyglądu trochę przypomina bardziej Jen niż Caitlin;P Chyba, że się mylę
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

valuta
 
Przy poprzednim tysiącu go nie robiłam. Ale chyba przy tym zostanę i będę robić co dwa.
 

valuta
 
Jako ostatni odpada film pod tytułem "Legend of the NeverBeast", a wygrywa "Moana", której premiery możemy doczekać się dopiero w roku 2018. Wszyscy wytrwale czekamy!

A tu macie kilka grafik koncepcyjnych do filmu:
 

valuta
 
Cóż, byłam na konwencie i było fajnie xD Poza tym, że się pochorowała, było to jeden z lepszych konwentów.

Przy okazji na Cosplayu pojawił się cosplay Piotrusia Pana, jego cienia i Dzwoneczka (Dzwoneczek bardzo mi się nie podobał, bo sukienka była okropnie uszyta, przez co całe matki były na wierzchu). Ale z Piotrusiem Panem i jego cieniem dałam radę zrobić sobie zdjęcia, oto one:
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Jako pierwsza odpada piosenka Get off of my back (Złaź ze mnie no już). Szkoda, bo ja ją bardzo lubię. Która odpada jako druga?

Link do wszystkich piosenek w języku polskim: valuta.pinger.pl/m/22614175
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›