Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 28 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 8

valuta
 
Izma pobiła wszelkie rekordy! Przechodzi do drugiego etapu z punktami rund 0:3 i ogólnymi 9:32! Nikt nigdy nie miał ponad 30 punktów.

Czas na ostatnią parę w tym etapie: Babojagołak (Miasteczko Halloween) i Mor'du (Merida waleczna). Wybaczcie, ale Mor'cu nie posiada własnego renderu i musimy zadowolić się tym,ale chyba wszyscy wiem jak wygląda ;D Głosujcie na WYGLĄD!
  • awatar Potterwarta: Mor'du
  • awatar gość: Mor'du
  • awatar gość: Ten gość pod spodem to ja. Lenasl
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (25) ›
 

valuta
 
Jako drugi odpada film pt. "King of the Elves". Najzabawniejsze jest w nim to, że miał wyjść przed Frozen, jednak tak się nie stało, ponieważ twórcy się posprzeczali. Aktualnie na temat filmu nie wiadomo nic, a wstępnie planowany jest na 2019 rok (przesunięto datę premiery aż o 6 lat). Możliwe, że przesuną go jeszcze dalej, bo nie zamierzają nic z nim robić.

Lista pozostałych filmów:

-Legend of the NeverBeast - kolejna część o przygodach Dzwoczeczka, gdzie najważniejszą bohaterką będzie Jelonka, ponieważ przebudziła się NibyBestia.

-Inside Out - opowieść o małej dziewczynce, w której życiu wiele się zmienia, a wszystko dzieje się w jej głowie, gdzie żyje pięć malutkich osób, czyli Radość, Strach, Gniew, Wstręt i Smutek.

-Zootopia - opowieść o lisie, który został oskarżony o coś, czego nie zrobił. Podejmuje śledztwo, by oswobodzić się z fałszywych zarzutów, a po piętach cały czas depta mu królicza pani detektyw. Ogólnie bajka o inteligentnych zwierzętach.

-Finding Dory - druga część "Gdzie jest Nemo", tym razem szukają Dory.

-Giants - historia o pakcie pomiędzy ludźmi a rodziną gromowładnych olbrzymów (jak na razie mało wiadomo o tym filmie, ale chodzi o Giganty).

-Moana - opowieść o Moanie, jedynej córce wodza długiej linii nawigatorów, która wyrusza w epicką podróż by pomóc swej rodzinie. Opowiada o żegludze, pół-bogach i duchach z prawdziwych mitologii.

Co odpada teraz?
 

valuta
 
To nic wielkiego. Jedynie to, że w trzeciej części Toy story na tablicy korkowej Andy'ego wisi pocztówka od Carla i Ellie z bajki "Odlot". Dziękujmy spostrzegawczym ludziom za takie ciekawostki.