Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 27 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 11

valuta
 
Tak więc byłam wczoraj w kinie na "Dzwoneczek i tajemnica piratów". Ileż można czekać na polską wersję?! Film widziałam już pół roku wcześniej na internecie po angielsku, więc nie będę się o nim za dużo wypowiadać. Jest fajny, podoba mi się, a postać Zariny jest bardzo ciekawa. Ma podobny problem jak Elsa (brak akceptacji), a jej charakter jest o niebo lepszy. Fabularnie film bardzo mi się podoba.

Jednak co do dubbingu... Nie jest zły, jednak angielska wersja zawsze lepsza. Brak mi głosu Toma Hiddlestona i jego cudnego śpiewu xD. Mam wrażenie, że postacie utraciły trochę na charakterze przez kiepskie głosy, szczególnie Zarina. Nie jest tak fajnie zadziorna.

W sumie to tyle, tak czy inaczej polecam tą część. Wróżki mają cudne sukieneczki przez zmiany talentu ♥. Przypomniało mi się jak kocham serię filmów o Dzwoneczku.
  • awatar Channel my world♥: super ♥
  • awatar ala4d: No super było !!!! :)
  • awatar Feast of magic: Ja nie byłam w kinie, czekam aż wyjdzie na DVD ;D No wiesz zawsze zwalą w dobieraniu głosów. Zdjęcie z bonusu świetne szczególnie Merida <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Wygląda na to, że teraz będę was zasypywać ciekawostkami o nadchodzących produkcjach Disney'a xD. Tym razem o kolejnej krótkometrażówce, jednak dołączonej do filmu "Big Hero 6".

Będzie opowiadać o życiu człowieka, jednak widzianego oczami jego najlepszego przyjaciela - psa Winstona. Ważne (jeśli nie najważniejsze) będzie między nimi to, jak człowiek karmi swojego pupila.

Jak na razie mało wiadomo o tej krótkometrażówce.
  • awatar Tancerka Gosia: Chyba będzie fajna ;), zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, do komentowania, oraz jeśli się podoba to do obserwacji ;)
  • awatar Feast of magic: Chętnie bym obejrzała już ten film ;3
  • awatar besport: Piesek uroczy. Dobre będą te krótkometrażówki coś czuję.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
  • awatar Potterwarta: czekam głównie na Avengers AOU, Ant-Mana i Spider-Mana ^^
  • awatar besport: Batman, X-Man, Strażnicy Galaktycy i Spider-Man :).
  • awatar gość: Avenger AOU i Strażnicy Galaktyki2 Lenasl
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Twórcy pokazują nam coraz więcej. Trochę już wspominałam o tym filmie, ale teraz mogę wzbogacić to w kilka nowych informacji, więc...

Inside Out pojawi się w kinach 19 czerwca 2015 roku. Zabierze nas do umysły Riley, 11-letniej dziewczynki, która zostaje wyrwana z jej normalnego życia i zmuszona do zamieszkania w San Francisco w Kalifornii.
tumblr_nay44biZ4D1tarwk3o1_500.jpg

Gdy Riley dorasta i wchodzi w nastoletnie życie, jej emocje również bardzo się zmieniają. Mimo, że Riley jest ważną częścią filmu, jej emocje są głównymi bohaterami: Radość, Strach, Gniew, Wstręt i Smutek.
tumblr_nay0ycpLH31ty8mz1o2_1280.jpg

Film jest tworzony przez wytwórnię Disney-Pixar, więc mamy okazję popatrzeć choć przez chwilę na postacie nie podobne do Anny, Elsy czy Flynna xD O dziwo główna bohaterka nie przypomina mi nawet Meridy od Pixara.
tumblr_nay44biZ4D1tarwk3o2_500.jpg
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›