Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 25 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 12

valuta
 
Wolicie starą Else, czy tą, która pojawiła się w bajce? Mi się chyba bardziej podoba ta. Szczególnie, gdyby miała bardziej ostry charakter.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
  • awatar ♦ You.✪nly.Live.Once: Rany, ale śliczne *.* :p
  • awatar besport: Czadowe!
  • awatar Mad Nina Blog: Przepiekna! :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

valuta
 
W drugiej rundzie zaskakująco wygrywa Izma z punktami 1:12. Teraz czas na MOTYWY, ciekawe kto wygra?

Motywy Narissy: Aby pozostać królową Andalasii i powstrzymać Giselle w poszukiwaniu miłości.

Motywy Izmy: Chciała obalić Kuzco i zostać cesarzową imperium.
 

valuta
 
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA BARDZO DŁUGI WPIS

Jako pierwszy odpada "The Good Dinosaur", ja też w ogóle na to nie czekam, przypuszczalnie będzie nieciekawe i dla chłopców.

Ponieważ większość z was nie kojarzy nadchodzących tytułów, postanowiłam je pokrótce opisać:

-Legend of the NeverBeast - kolejna część o przygodach Dzwoczeczka, gdzie najważniejszą bohaterką będzie Jelonka, ponieważ przebudziła się NibyBestia.

-Inside Out - opowieść o małej dziewczynce, w której życiu wiele się zmienia, a wszystko dzieje się w jej głowie, gdzie żyje pięć malutkich osób, czyli Radość, Strach, Gniew, Wstręt i Smutek.

-Zootopia - opowieść o lisie, który został oskarżony o coś, czego nie zrobił. Podejmuje śledztwo, by oswobodzić się z fałszywych zarzutów, a po piętach cały czas depta mu królicza pani detektyw.

-Finding Dory - druga część "Gdzie jest Nemo", tym razem szukają Dory.

-Giants - historia o pakcie pomiędzy ludźmi a rodziną gromowładnych olbrzymów (jak na razie mało wiadomo o tym filmie, ale chodzi o Giganty).

-Moana - opowieść o Moanie, jedynej córce wodza długiej linii nawigatorów, która wyrusza w epicką podróż by pomóc swej rodzinie. Opowiada o żegludze, pół-bogach i duchach z prawdziwych mitologii.

-King of the Elves - o tym filmie nie wiadomo jak na razie nic, jedynie tyle, że elfy wyglądają jak maleńcy mieszkańcy lasu, a główny bohater będzie podstarzałym murzynem.

(Wszystkie informacje są niepewne i możliwe że ulegną zmianie, gdyż twórcy cały czas nad tym pracują. Proszę nie mieć do mnie pretensji, gdy film wyjdzie i będzie o czymś innym ;D)

W odpadance uwzględniam tylko filmy z premierą zapowiedzianą na rok 2015 wzwyż, dlatego nie ma tutaj "Big hero 6". Robię tak, ponieważ chce abyście zapoznawali się z czymś nowym, a nie cały czas tkwili w tych samych kręgach. Gdyby "Big hero 6" tutaj było,to na 95% by wygrało.

Co odpada teraz?
Upcoming1.jpg
  • awatar besport: Cieszę się, że dodałaś opisy, bo teraz rzeczywiście będzie łatwiej :). Jak dla mnie odpada "Finding Dory" - nie jestem fanką Nemo, pewnie dlatego.
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @besport: dodałabym zwiastuny, ale niestety nie tworzy się ich tak wcześnie i jak na razie jest tylko do Dzwoneczka
  • awatar gość: King of the elves
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›