Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 16 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 12

valuta
 
Fascynująca i niezwykle zacięta walka! W ostatniej rundzie wygrywa Hans i to on przechodzi dalej z punktami rund 2:1 i ogólnymi 21:20! Wygrywa zaledwie jednym punktem, to było coś.

Teraz nadeszła pora na chyba najgorszą parę, tak czy inaczej bardzo was proszę o głosy, bo inaczej nie przejdziemy dalej. Są to mianowicie Gaston (Piękna i Bestia) oraz Pit (pierwsze bajki z Myszką Miki). Najpierw głosujcie na WYGLĄD.
 

valuta
 
  • awatar ♪ The Last Song ~ Os: Hehe, Stich najlepszy ♥
  • awatar Sweet Dreams~!♥: Stich♥ najlepszy xd :3
  • awatar gość: Stich<3 Lenasl
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Znów 1000 wejść w pięć dni, uwielbiam was ;D

Dziś możecie spodziewać się kolejnych lekcji od Disney'a, a w najbliższym czasie następnej części opowiadania o Roszpunce i Quizu którą księżniczką Disney'a się jest (lecz na to potrzebuję trochę więcej czasu). Chcielibyście jeszcze jakąś zabawę? Piszcie.
  • awatar gość: Gratulacje! Nie mogę doczekać się lekcji Disneya i opowiadania! Możesz zrobić odpadankę z panami Disneya albo ze złoczyńcami. Może też coś takiego żeby zgadnąć ć jak najwięcej postaci albo kto to jest. Mam nadzieję że niedługo znowu dobijemy do 1000!!! Lenasl
  • awatar gość: Gratuluje, prowadzisz wspaniały blog. Dla mnie zawsze jest na nim za mało wpisów :). Możesz zrobić coś takiego jak ranking ulubionych par i filmów, coś w stylu odpadanki (albo odpadankę :)no i oczywiście czekam na opowiadanie, "Zaplątani" to mój ulubiony film!
  • awatar Alex_Ola: tak mój quiz :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›