Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 11 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 11

valuta
 
W końcu znalazłam dobre zdjęcia ;D

Nie wiem czy wiecie, że sukienka Meridy z koronowanej serii obrazków (drugie zdjęcie) jest inspirowana sukienką Meridy z zakończenia filmu (reszta zdjęć). Ktoś z was zauważył, że jest wtedy inaczej ubrana, niż przez cały film? Ogólnie ta suknie z epilogu bardzo mi się podoba.
 • awatar besport: Ładna jest ta suknia :).
 • awatar gość: Śliczna. Lenasl
 • awatar gość: Jak Ci idzie robienia Cosplaya Meridy? Lenasl
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Teraz mam tego dla was całkiem sporo. Lady jest śliczna, a Flower przesłodki.
 

valuta
 
Dostałam silny zastrzyk weny przez te obrazki i możecie się spodziewać, że w którymś z najbliższych rozdziałów "Opowiadania o Roszpunce" będzie bal szkolny. I Merida ubierze sukienkę! Taka zapowiedź:
tumblr_mprzgqJ5PY1qgar4xo3_1280.png

tumblr_mprzgqJ5PY1qgar4xo4_r1_1280.png

tumblr_mprzgqJ5PY1qgar4xo2_1280.png

No i piękna Merida.
tumblr_mprzgqJ5PY1qgar4xo1_1280.png


Wrózia jest taka śliczna w ludzkiej wersji ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

valuta
 
Jak to się w ogóle stało?! Zyskałam ten tysiąc zaledwie w pięć dni! Zadziwiacie mnie, doprawdy. Już nawet nie wiem jak wam za to dziękować, z rozdawankami się nie wyrabiam. Chcielibyście coś innego w ramach podziękowań?
 • awatar Sakuja World: Jak się tworzy statystyki? *////*
 • awatar besport: Nadal prowadź tak ciekawego bloga :).
 • awatar Alex_Ola: można by było zrobić quiz jaką sie jest księżniczką Disneya :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

valuta
 
Tak, ukazał się nowy filmik z Big hero 6. Nie dodam jednak filmiku, a gify z niego, ponieważ trwa on 18 sekund (gify zawierają dosłownie wszystko i można im się lepiej przyjrzeć).

Zatrzymajmy się przy tym troszkę dłużej. Nie mam zastrzeżeń do pierwszych dwóch gifów, jednak reszta...

Trzeci gif: boże, boli mnie co Disney robi ze wszystkimi swoimi dziewczynami - tak bardzo zostały wrzucone do jednego worka. Honey Lemon ma dokładnie taką samą mimikę jak Roszpunka (ogólnie bardzo mi ją przypomina). Natomiast Gogo z mimiki przypomina mi Else. Nie ma innych ludzi na świecie? Czy oni mają do wszystkiego tych samych modeli?

Czwarty gif: niby wszystko spoko, ale... No właśnie ALE. Spójrzcie na Honey Lemon. Jest straszna! Za wysoka, za chuda i ogólnie nieproporcjonalna.
Za to Gogo i Hiro wyglądają jak rodzeństwo, są tacy niziutcy  (to akurat jest słodkie ;3).

Zaczynam obawiać się tego filmu od strony graficznej, szczególnie jeśli chodzi o modele Honey i Gogo.
 • awatar Kociara444: To smutne, ale teraz wszystkie dziewczyny w Disneyowskich filmach wyglądają tak samo- chude nogi, chudy tułów, w ogóle wszystko chude, talia osy, mały nos i gały na pół twarzy ;-;
 • awatar Alex_Ola: wiesz, stworzyli akurat takie postacie jakie mieli w głowie...moim zdaniem Lemon nie przypomina roszpunki za to ta druga bardziej Elsę
 • awatar Raz $ię żyje!: Jak dla mnie nikt tutaj nie przypomina, ani Roszpunki, ani Elsy. Musiałabym obejrzeć cały film żeby się lepiej przyjrzeć. Mi podoba się wygląd Honey. Disney pokazuje, że nie wszyscy muszą być idealni i odzwierciedla ludzi w życiu prawdziwym, którzy także nie wyglądają perfekcyjnie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Kolejny łączony gif, jak wam się podoba?
 

valuta
 
 • awatar Alex_Ola: fajne tylko mam taką propozycje/prośbę :( Bo chodzi o to że niektórych słówek i zdań po ang. nie mogę przetłumaczyć w sensie że nie wiem co znaczy i chciałabym się spytac czy nie mogłabyś dodawać rzeczy ale z polskimi słowami :(?..To tylko taka propozycja, ponieważ bardzo lubię Twojego bloga no a nie chce patrzeć ciągle na google tłumacz, które niestety nie zawsze dobrze tłumaczy..
 • awatar Princess Mérida DunBroch: @Alex_Ola: Czasem ciężko tak, ponieważ niektórych rzeczy nie da się tak przekazać po polsku jak po angielsku. Niektóre tytuły po prostu muszą być w tym języku ;)
 • awatar Alex_Ola: @Princess Mérida DunBroch: no dobra..:/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›