Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 5 lipca 2014

Liczba wpisów: 11

valuta
 
Głosów było po równo na Kopciuszka i na Aurorę z Filipem, wiec ja oddałam swój głos i odpada Kopciuszek. Kto teraz?
 

valuta
 
Mogę wam robić więcej takich mini zagadek, jeśli chcecie ;D Ta brzmi: jak nazywa się ta trójka dzieciaków i z jakiej są bajki? Kto pierwszy odpowie dobrze w komentarzu dostanie 3 komentarze lub składankę (dawno nie robiłam składanek ;D).
  • awatar Patulla.: Nie mam pojęcia o.O
  • awatar Candiess: Miasteczko Halloween ale imion nie znam
  • awatar besport: Miasteczko Halloween, ale imion nie pamiętam zupełnie :).
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Jak zapewne wiecie, po Disneylandzie często wędrują postacie z różnych bajek. Ja miałam okazję zobaczyć Myszkę Mini, Piotrusia Pana z Wendy oraz Roszpunkę. Jednak nie mogłam do nich podejść, ponieważ kolejki były zbyt długie, a moja siostra cały czas narzekała, że jej się nudzi.

Jednak spotkałam też pewną parkę, przy której zatrzymało się tylko kilka osób, a konkretnie Ariel i Eryka. Udało mi się podejść i z nimi pogadać!
IMG_3484.JPG

Było mi trochę ciężko, ponieważ mówili po angielsku, a ja się zbytnio na tym języku nie znam. Na początku Eryk zapytał czy jestem marynarzem. Byłam trochę zdezorientowana, znałam słowo "sailor", ale zupełnie nie pasowało mi w kontekście. Dopiero gdy Ariel zapytała się mnie czy pływam, to dotarło do mnie, że to po prostu pasuje do konwencji ich bajki xD Później rozmawialiśmy jeszcze trochę.
IMG_3478.JPG

Dalsza rozmowa była niezwykle urocza. Ariel chwyciła mnie za ręce i powiedziała, że mam przepiękne włosy ;3. Zapytała się, czy ja sądzę, że ona ma piękne włosy (oczywiście odpowiedziałam, że tak, bo kocham włosy Ariel xD). Zwróciła uwagę na mojego warkoczyka i zapytała Eryka co sądzi o tym, żeby też zrobiła sobie coś takiego. Eryk stwierdził, że to świetny pomysł i też chętnie by sobie taki zrobił, ale jego włosy nie są wystarczająco długie. To było strasznie kochane ♥.
IMG_3487.JPG

Udało mi się nawet ich dwa razy przytulić. Na tym zdjęciu przytulam Eryka. Wiem, że zdjęcia są bardzo niewyraźne, wybaczcie, ale mojej mamie ze stresu bardzo trzęsły się ręce, bo wiedziała, że to dla mnie ważne. Pierwszy raz przytuliłam ich sama z siebie, a pod koniec rozmowy Ariel zapytała, czy może mnie prosić o jeszcze jeden uścisk ♥.

A pamiętacie jak wspominałam, że zeszyt kupiony w Disneylandzie bardzo mi się przydał? Przydał się właśnie tu! Poprosiłam Ariel i Eryka o autografy i je dostałam ♥. Ariel gdy się podpisuje robi wokół takie słodkie bąbelki.
IMG_3739.JPG

IMG_3740.JPG

To jedno z najwspanialszych wspomnień jakie mam, nigdy o tym nie zapomnę ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

valuta
 
Coraz bardziej mnie zadziwiacie ;D W pierwszej konkurencji wygrał Ratcliffe z głosami 3:5, byłam pewna, że wygra Denahi. Teraz czas na ich CHARAKTR, który jest fajniejszy?

Denahi: złośliwy (dla Kenaia), stanowczy, zdecydowany, silny, mądry, zabawny (czasami).

Ratcliffe: chciwy, pompatyczny, wyniosły, dostojny, samolubny, okrutny, brutalny, arogancki, próżny, rasistowski, przekonujący, sztywny, leniwy, uparty, przebiegły, bezwzględny, sarkastyczny, opanowany.
 

valuta
 
Patrzcie jakie świetne czekoladki można kupić w Disneylandzie. Zdjęcia zrobione przeze mnie (dlatego to drugie takie niewyraźne xD).

“Kto potrzebuje Księcia z Bajki, gdy ma czekoladę”

 

valuta
 
A z tyłu widzimy Olafa i Swena.
 

valuta
 
Czyli lalki Anny i Elsy na łyżwach. Co o ich sądzicie? Można je zakupić na Amazonie za około 76 złotych (25$).
  • awatar besport: Ładne, ale nie są aż tak zachwycające jak np. Merida, którą sobie kupiłaś :).
  • awatar Patulla.: Okropne :D.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›