Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 4 lipca 2014

Liczba wpisów: 7

valuta
 
  • awatar RainbowxD: Podobają mi się okulary z kreacji Elsy <3.
  • awatar Candiess: Oh chyba pierwsza najbardziej w moim stylu
  • awatar besport: Pierwsze i ostatnie - me gusta :).
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
To takie urocze ♥

(radzę powiększyć zdjęcie dla lepszego efektu ;D)
 

valuta
 

“I keep dreaming that one day I’ll open that door, and there he’ll be just the way he was. A smiling happy little boy, holding a new pet, and begging me to let him keep it.”

 

valuta
 
W ostatniej konkurencji wygrywa Frollo, jednak to Jafar przechodzi dalej z punktami rund 1:2 i ogólnymi 10:17.

Kolejna para to Denahi (Mój brat niedźwiedź) i Ratcliffe (Pocahontas). Wiem, że Denahi nie był zły, ale był "tym złym" w bajce xD Najpierw głosujcie na ich WYGLĄD ogólny wraz ze strojem. Który się lepiej reprezentuje?
  • awatar Patulla.: Trudno powiedzieć. Ratcliffe jest lepiej ubrany, ale Denahi z wyglądu. Wybiorę chyba jednak Ratcliffe.
  • awatar RainbowxD: Denahi ;P.
  • awatar besport: Mam ten dylemat co ZaKręCoNa, ale też niech będzie Ratcliffe.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Ogólnie nie będę inna: cały park jest wspaniały ;D. Jednak tak jak wcześniej wspominałam najbardziej podoba mi się sektor CZERWONY "Main Street, U.S.A.", a także wspaniale bajkowy sektor RÓŻOWY "Fantasyland".

Zakochałam się w cudownym rondzie łączącym wszystkie sektory, na którym znajdują się postacie z bajek wyrzeźbione z kwiatów.
IMG_3377.JPG

Wspaniałe jest też wnętrze zamku, gdzie cały czas rozbrzmiewa soundtrack ze "Śpiącej królewny", znajdują się tam również witraże, gobeliny oraz księgi przedstawiające całą historię z bajki.
IMG_3489.JPG

IMG_3502.JPG

IMG_3495.JPG

Uwielbiam także atrakcje związane z "Alicją w Kranie Czarów", czyli "Mad Hatter's Tea Cups" - karuzela w gigantycznych filiżankach oraz "Alice's Curious Labyrinth" - genialnie zaaranżowany labirynt wprost z Krainy Czarów. Była też kawiarnia Królika Marcowego, a także niewielkie miejsce do robienia zdjęć, jednak z tych miejsc dodam wam specjalną sesję zdjęciową w innym poście, ponieważ byłam przebrana tak jakby za Alicję ;D Spodziewajcie się więc dużej ilości zdjęć.

A tak przy okazji: wszystkie zdjęcia z Disneylandu, na których mnie nie ma, są robione przeze mnie. Nic nie ściągam z internetu, więc proszę mi ich nie kraść. Dziękuję.
  • awatar Patulla.: Śliczna jesteś *-* Dodawaj częściej swoje zdjęcia, bo urodą trzeba się pochwalić :D.
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @ZaKręCoNa.➴: dziękuję ;* choć tu mam strasznie czerwony nos, bo spaliłam go na słońcu xD wygląda paskudnie.
  • awatar Korneliowa: @ZaKręCoNa.➴: Zgadzam się !
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›