Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 3 lipca 2014

Liczba wpisów: 11

valuta
 
Ostatnio go nie robiłam, bo nie było mnie gdy osiągnęłam pełny tysiąc. Teraz 2000 udało mi się zebrać w 16 dni ;D. Nawet nie wiecie jak bardzo cieszę się z tych 20 000 wejść. A średnie wejścia dziennie podskoczyły z 93 do 96, mimo tego, że nie było mnie pięć dni. Uwielbiam was, kochani ;D
 

valuta
 
Tak więc, jak widać, zmieniłam dwa tła na moim blogu. Stare mi się troszkę znudziły, a poza tym na krytyce przeczytałam, że mogłabym dać nowe, więc daje. Zastanawiam się jeszcze nad zmianą kilku czcionek, ale to się jeszcze zobaczy. Jak na razie zostanę też przy nowym avatarze, bo wyjątkowo mi się spodobał.

A to nowe tła, co o nich sądzicie? Chciałam by były bardzo kolorowe, ponieważ reszta bloga jest biała ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Tak jak w tytule, kupiłam sobie nowe rzeczy do mojej Disneyowskiej kolekcji. Przeszłam się do Biedronki i kupiłam dwa filmy, ponieważ są teraz w wakacyjnej promocji po 10 złotych. Kolekcja wzbogaciła się konkretnie w "Małą syrenkę II: Powrót do morza" i "Fantazję 2000".
 

valuta
 
UWAGA, DŁUGI WPIS xD

Wybaczcie, że ostatnio nie dodawałam moich relacji z Disneylandu, ale nie było mnie w domu przez cztery dni i nie miałam jak.

Ponieważ zaczęłam już robić zdjęcia, to najpierw dodam małą wzmiankę o sklepach, a później pokaże wam co sobie tam kupiłam ;D

Sklepy w Disneylandzie są wprost wspaniałe. To cudowna kopalnia tego, czego każdy z nas pragnie. Wszyscy znaleźli by tam coś dla siebie. Możemy znaleźć tam pluszaki, figurki, artykuły szkolne, poduszki, zabawki, słodycze, pocztówki, książki, ubrania i wieeele innych wspaniałości.
IMG_3391.JPG

IMG_3393.JPG

Długo się zastanawiałam nad jakimś ubraniem, jednak nie miałam na to wystarczająco dużo pieniędzy. Ostatecznie kupiłam: trzy figurki (zaraz opiszę jakie dokładnie), opaskę z uszkami, karty do gry, dwie pocztówki i zeszyt (który bardzo mi się przydał, ale o tym napiszę w innym poście ;D).
IMG_3691.JPG

Przede wszystkim kupiłam coś, bez czego nikt nie może wyjść z Disneylandu, jeśli jest tam po raz pierwszy. Konkretnie chodzi mi o opaskę z uszkami, w parku chodzi z nimi co druga osoba xD. Są do wyboru w kilku wersjach: z kokardką Mini (właśnie tą ja mam); z kapeluszem Mikiego z Disneyowskiej Fantazji; cała różowa w cekiny i kilka innych. Szczerze jest ona za ciasna, a sprzedaje się ją tylko w jednym rozmiarze, ale i tak się cieszę, że ja mam.

(jak na razie macie zdjęcie tylko jej, może kiedyś będziecie mieli okazję zobaczyć ją na mojej głowie xD)
IMG_3738.JPG

Talia kart nie jest jakaś wyjątkowa. Wiele obrazków się powtarza i w sumie nie są wybitnie ładne. Była jednak bardzo tania, a ja żadnej tali nie mam.
IMG_3697.JPG

Jedna z pocztówek przedstawia Mikiego w wersji z Disneyowskiej Fantazji (kocham go w tym stroju). Trzyma czapkę, z której "wylatują" symbole dwóch parków rozrywki, widzimy je także zamiast jego cienia. Druga pocztówka przedstawia zamek, a także trzy zdjęcia zrobione w jego wnętrzu (w innym poście opiszę co tam dokładne się znajduje ;D).
IMG_3702.JPG

Zeszyt kupiłam jako pierwszy. W środku, na każdej stronie w rogu znajduje się mały Miki. W sumie bym go w ogóle nie kupiła, bo był dość drogi, ale okładkę można z niego zdjąć i założyć na cokolwiek innego. Bardzo dobrze, że go kupiłam, bo przydał mi się później na coś bardzo ważnego (w innym poście napiszę co ;D).
IMG_3703.JPG

No i moja największa duma: figurki! Nie wiem nawet dlaczego, ale kocham figurki!

Pierwsza z nich to śliczna Merida z Setu Brokatowych Figurek z księżniczkami Disney'a. Elementy sukienki są oblepione brokatem, a twarz i włosy są bardzo dokładnie i ładnie wykonane. Figurka jest cała wypełniona w środku, więc jest cięższa niż na to wygląda. Cięciwa łuku jest elastyczna i ruchoma, więc można ją układać według uznania. Tu odciągnęłam ją do tyłu, aby Meridę było lepiej widać.
IMG_3717.JPG

Druga z figurek, to Miki z Disneyowskiej Fantazji. Należy do setu figurek, do których dołączone są szklane kulki. Miki trzyma kulkę, a w niej znajduje się miniaturka zamku z Dianeylandu.
IMG_3723.JPG

Ostatnia figurka jest z tego samego setu co Miki i przedstawia Jacka z "Miasteczka Halloween". O dziwo w sklepach było z nim bardzo dużo gadżetów. Figurka jest malutka,Jack w całości znajduję się w szklanej kulce, na której leży cylinder.
IMG_3730.JPG

Zastanawiałam się jeszcze nad bardzo ładną Ariel z tego setu, ale była dużo droższa i wolałam kupić dwie mniejsze.

Szczerze w sklepach zabrakło mi rzeczy z Atlantydy, Dzwonnika z Notre Dame, czy Herculesa. Z wielu bajek, jak i tych wymienionych prze ze mnie nie było w ogóle żadnych gadżetów, a szkoda. Tak czy inaczej sklepy i zakupy były cudowne.
  • awatar besport: Rzeczywiście sklepy wydają się świetnie wyposażone, ale zaskoczyłaś mnie z tym, że nie ma produktów z "klasyk Disneya", a były np. z "Miasteczka Halloween". Bardzo mnie się podobają rzeczy, które kupiłaś :). Chyba najbardziej figurki!
  • awatar Candiess: Super, a figurki prześliczne
  • awatar Patulla.: Świetne figurki. Muszę tam pojechać, boski wpis :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
  • awatar besport: Nie wiem czemu, ale jakoś za nim nie przepadam :).
  • awatar ღKlaudia Dixonღ: Ja też za nim nie przepada... wolę jego złą wersję w jednym serialu :D ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Zgadnijcie kto pojawił się na chińskiej okładce Frozen? Nie kto inny jak Jack Mróz! Nie wiem czy  było to celowe, ale mnie rozbawiło.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

valuta
 
Jako druga odpada Ariel, szkoda, była ślicznym konikiem morskim xD Kto teraz?