Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 27 lipca 2014

Liczba wpisów: 11

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Oczywiście wczoraj nie miałam czasu, więc dziś znów muszę dodać dwa dni xD. Ten dzień brzmiał ogólnie "najzabawniejszy moment złoczyńcy", ale ja jakoś nie mam swojego ulubionego, więc dodam po prostu najzabawniejszego według mnie złoczyńcę. A jest nim Izma z "Nowych szat króla". A kto jest według was najzabawniejszy?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Ostatnio oglądałam Mustanga z Dzikiej Doliny. Bajka fakt faktem nie jest Disney'a, ale i tak bardzo mi się podoba. Jest taka z głębi serca konia i ma śliczną muzykę ♥. Uwielbiam piosenkę "Nigdy nie ulegnę".
  • awatar Potterwarta: też bardzo ją lubię ^^ bajka dzieciństwa <3
  • awatar upiorka1000: Mam to na płycie,jeden z najlepszych filmów ww mojej kolekcji ♥
  • awatar Feast of magic: Mam też na płycie Mustanga , i po prostu płaczę za każdym razem jak oglądam ten film <3 Jestem wzruszona że taki film jest i może cieszyć pokolenia <3 Nie no ja się zaraz poryczę od samego pisania o tym filmie tak jest wspaniały ;<
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
W ostatniej konkurencji wygrała Gertruda i to ona przechodzi dalej z punktami rund 2:1 i ogólnymi 17:10. Kolejna para z Zła Królowa (Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków) i Skaza (Król lew), już spodziewam się wyniku.

Najpierw głosujcie na ich WYGLĄD, kto ładniejszy?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (15) ›
 

valuta
 
W końcu odpada Charlotta z "Księżniczki i żaby", wybaczcie, ale się cieszę xD. Która następna będzie skreślona?
 

valuta
 
Wiem, że sporo z was pisało, że nie muszę tego robić, bo ten avatar jest ładny. Tak czy inaczej chcę się upewnić, więc robię szybciutką odpadankę na mój avatar, który wygra ten zostanie. Nie wiem na jak długo, bo szubko może mi się odmienić, jak znajdę coś ładnego xD. Który odpada jako pierwszy?