Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 12 lipca 2014

Liczba wpisów: 12

valuta
 
W pierwszej konkurencji wygrywa Randall z punktami 12:2, całkiem nieźle xD Nie spodziewałam się takiego wyniku. Teraz czas na CHARAKTER.

Randall: egoistyczny, bezwzględny, sprytny, podstępny, przebiegły, bez skrupułów.

Shan Yu: bezwzględny, sprytny, gwałtowny, brutalny, okrutny, agresywny, morderczy, tajemniczy, mroczny, bezlitosny, zbyt pewny siebie, sadystyczny, potężny, barbarzyński.
 

valuta
 
A oto jedyna kwestia, jaką kiedykolwiek wypowiedziała. Wygląda tutaj strasznie...
 

valuta
 
Myślę, że to będzie proste i szybkie. Kto zgadnie dostanie ode mnie 3 komentarze i 3 lubię to. Pytanie: kto znajduje się na tym szkicu i z jakiej jest bajki?
  • awatar Potterwarta: to jest córka wielkiego wodza z piotrusia pana, jakaś tam lilia, nie pamiętam xD
  • awatar Potterwarta: @Potterwarta: Tygrysia Lilia
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Glen Keane to wybitny ilustrator, który rysował concept arty do takich produkcji jak Mała Syrenka, Aladyn, Piękna i Bestia, Tarzan oraz Zaplątani. Oto kilka jego prac:
 

valuta
 
Tak, ostatnio zaczęłam szaleć na zakupach. A to z takiego powodu, że pracuję teraz przez poniedziałki i piątki (czasem też w inne dni tygodnia). Oczywiście, jako że ja nie przepadam za kupowaniem sobie ubrań, wydaję wszystko na książki i gry xD

A to co kupiłam sobie dzisiaj. Film "Merida waleczna", ponieważ bardzo chciałam go mieć już dawno, a był przeceniony w Empiku.
IMG_3745.JPG

Nie jest to jednak sam film, ponieważ zawiera materiały dodatkowe: animacje krótkometrażowe "La Luna" oraz "Legenda o niedźwiedziu Mor'du". Jest to również książka, w której znajdują się opisy postaci, kilka zabaw typu quiz, a także ilustrowana bajka.
IMG_3747.JPG

IMG_3748.JPG

IMG_3749.JPG

Poza tym kupiłam sobie również 9 i 10 tom "Pasu Deltory". Zakochałam się w tej sadze, aktualnie czytam 7 tom. Polecam wszystkim przeczytanie, książki są krótkie i bardzo wciągające.
 

valuta
 
W drugiej konkurencji również wygrywa Randall z głosami 5:3, szczerze się tego nie spodziewałam, myślałam, że Shan Yu tam wygra. Teraz czas na ich MOTYWY.

Motywy Randalla: Chciał zająć pierwsze miejsce na liście rekordów straszaków.

Motywy Shan Yu: Chciał podbić Chiny, zniszczyć chińska armię, zabić cesarza oraz Mulan.