Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 1 lipca 2014

Liczba wpisów: 14

valuta
 
Oto pierwsza część nagród. Możecie je kopiować i wklejać na swoje blogi ;D

Oto nagrody dla percy.pinger.pl/ za zajęcie pierwszego miejsca. Zapraszam na jej blog.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Trzecia i ostatnia część nagród. Przypominam, że możecie je kopiować i wklejać u siebie na blogu.

Oto nagrody dla annabeth102.pinger.pl/ za zajęcie trzeciego miejsca. Zapraszam na jej blog.
 

valuta
 
Już zaczynają pojawiać się pierwsze fanarty.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Żeby pasowało do Pingera, powinnam tu teraz napisać jakiś smutny tekst a propo beznadziejności życia, bo co drugi blog jest o czymś takim xD. Jednak ja mam się całkiem dobrze, więc po prostu napiszę, że ten obrazek mnie przeraża.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

valuta
 

“Zło jest po prostu głupim punktem widzenia”Zauważyliście co się ostatnio dzieje w filmach Disney'a? Zupełnie zaciera się granica między dobrem a złem. Odrzuca się już stare morały i archetypy, na rzeczy nowoczesnych ujęć fabularnych. Z jednej strony to źle, że nie trzymają się już oryginalnych pomysłów pana Walt'a Disney'a, a z drugiej dobrze, że twórcy przystosowują się do młodego widza. Muszę przyznać, że z każdym nowym filmem coraz mniej spodziewam się zakończenia i jestem naprawdę zaskoczona.

Tak czy inaczej chyba nigdy nie zacznę bardziej lubić tych nowych filmów Disney'a.
 

valuta
 
No i w końcu dodaje lekcje Disney'a~! Wiem, że bardzo dawno ich nie było, wybaczcie, ale nie miałam czasu nad tym myśleć. Teraz mam zamiar się zabrać za tego typu zabawy na moim blogu. Planuje też dodać w najbliższym czasie kolejny rozdział opowiadania, którego też nie było już od wieków.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
W pierwszej konkurencji wygrywa Jafar z punktami 2:5. Teraz czas na ich CHARAKTER, który z nich jest waszym zdaniem fajniejszym? Tu macie rozpiskę:

Frollo: Arogancki, seksistowski, rasistowski, mściwy, obłudny, despotyczny, podły, przebiegły, zły, nietolerancyjny, próżny, zapalczywy, obraźliwy, impulsywny, nienawistny, bezwzględny, nikczemny, nieuczciwy, brutalny, okrutny, psychotyczny, potworny, sadystyczny (cech było znacznie więcej, ale wam to odpuściłam xD).

Jafar: Przebiegły, uprzejmy, okrutny, zły, tajemniczy, zarozumiały, samolubny, mściwy, psychotyczny, szalony, dramatyczny, mroczny, sprytny, z klasą, cyniczny, próżny, niecierpliwy, nieuczciwy.