Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 18 czerwca 2014

Liczba wpisów: 10

valuta
 
Szybciutko się uzbierało. Dziękuję wam pięknie ;D Średnie wejścia dziennie wciąż rosną, ostatnio było 91.
 

valuta
 
Naprawdę chcę z Małej Syrenki w wykonaniu Natalii Piotrowskiej.


 

valuta
 
Tu filmy są w złej kolejności, ponieważ najpierw doczekamy się Inside Out, a dopiero później The Good Dinosaur.
tumblr_mri2in1F7f1rczby5o5_500.jpg

Inside Out wejdzie do kin 19 czerwca 2015 roku. Opowiadać będzie o jedenastoletniej dziewczynie imieniem Riley. Jednak najprawdopodobniej większość akcji będzie się rozgrywać w jej głowie, gdyż głównymi bohaterami są tutaj Anger (Złość), Disgust (Wstręt), Fear (Strach), Sadness (Smutek) i Joy (Radość).
tumblr_n70scseCEY1tdvft2o1_500.jpg

Filmu The Good Dinosaur możemy spodziewać się 25 listopada 2015 roku. Opowiadać będzie o młodym jaskiniowcu - chłopcu imieniem Spot i jego przyjacielu, dinozaurze Arlo.
640px-Arlo.jpg

Finding Dory to natomiast druga część filmu Gdzie jest Nemo, tu główną bohaterką zostanie jednak niebieska rybka Dory. W kinach dopiero od 17 czerwca 2016 roku.
640px-1725.jpg
  • awatar Feast of magic: Interesuje mnie najbardziej film Inside Out... choć wszystkie ciekawe :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
Właśnie przeczytałam artykuł o tym, że w 2015 roku na Disney Channel będzie premiera nowego pełnometrażowego filmu Disney'a pod tytułem Descendants (czyli Potomkowie, bądź Spadkobiercy). Opowiadać będzie o dzieciach Maleficent, Jafara, Złej Królowej i Cruelli de Mon, czyli w tej samej kolejności: Mal, Jay, Evie i Carlosie. Zostali oni zamknięci w więzieniu dla złoczyńców na Wyspie Zagubionych. Po 20 latach, spadkobierca tronu Ben (syn Belli i Bestii), postanawia uwolnić dzieci czarnych charakterów i zaoferować im odkupienie. Główni bohaterowie zaczynają uczęszczać do szkoły, gdzie napotkają inne potomstwo bohaterów Disneya (w tym córkę Mulan Lonnie, syna Kopciuszka Chada, i syna Gapcio Douga).

Co o tym sądzicie?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

valuta
 
Tak więc szybciutko zaczynamy tegoroczny Disney's Villain Cup! Postaci tak samo jak w męskim Cupie jest 32. Grupy poukładały się dość głupio, a wręcz niekorzystnie, ale mam nadzieję, że mimo to będzie zabawnie. Zaraz dodam pierwszą parę, a oto grupy:
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Kilka postanowień na początek: ten Cup będzie się nieco różnił od poprzednich, głównie tym, że konkurencje trochę się zmienią. Nadal będą trzy ale inne. Pierwsza nadal jest na temat wyglądu, ale teraz bierzemy pod uwagę całokształt (wygląd + strój), ponieważ niektóre postacie nie mają ubrań xD. Później będzie charakter, tak samo jak poprzednio. Trzecia konkurencja jest zupełnie nowa "MOTYWY", czyli co skłoniło złoczyńcę do złych czynów xD. To chyba tyle, oto pierwsza para:

Shere Khan (Księga Dżungli) i Clayton (Tarzan). Najpierw głosujcie na ich ogólny WYGLĄD. Który lepiej wygląda?