Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 14 czerwca 2014

Liczba wpisów: 11

valuta
 
Zawsze się zastanawiałam co ten sztylet robił w Wieży Roszpunki. Przecież nie każdy normalny człowiek trzyma w domu taki sztylet, prawda? Nawet jeśli miałby to być nóż do listów, bo właściwie takowy mi przypomina, to po co? Przecież Roszpunka na pewno nigdy nie pisała ani nie dostawała listów.
  • awatar Kociara444: To nóż Gertrudy. A ona go trzyma bo "Jest ZŁĄ panią która robi ZŁE rzeczy dobrym ludziom" i jako czarny (ZŁY) charakter musi mieć sztylet. xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

valuta
 
  • awatar ♥Gracias Por Violetta♥: Ładna. A mam takie pytanie...jakiej czcionki używasz do podpisania się? Czyli tego napisu "by: Princess Mérida DunBroch"
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @♥Gracias Por Violetta♥: takiej samej, jak nazwa na moim blogu : "Monotype Corsiva" ;) a po co ci ta informacja, jeśli mogę spytać?
  • awatar ♥Gracias Por Violetta♥: @Princess Mérida DunBroch: Bo bardzo mi się spodobała :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Tak więc trzecie miejsce na podium mojego TOP 10 ulubionych bajek Disney'a zajmuje Atlantyda: Zaginiony Ląd. Jak myślicie, co będzie na drugim miejscu? Myślę, że sprawa staje się dziecinnie prosta, więc kto odsadnie dostanie ode mnie 3 komentarze. Powodzenia.

MIEJSCE 10 - Mulan
movie10.jpg

MIEJSCE 9 - Odlot
movie9.jpg

MIEJSCE 8 - Ralph Demolka
movie8.jpg

MIEJSCE 7 - Król lew
movie7.jpg

MIEJSCE 6 - Mój brat niedźwiedź
movie6.jpg

MIEJSCE 5 - Dzwoneczek
movie5.jpg

MIEJSCE 4 - Planeta skarbów
movie4.jpg

MIEJSCE 3 - Atlantyda
movie3.jpg
 

valuta
 
W drugiej konkurencji znów wygrywa Flynn, tym razem jednak punktami 7:2. Czas na ostatnią konkurencję całego Disney's Hero Cup 2014. Który z nich ma lepszy CHARAKTER?

Flynn: heroiczny, zabawny, uroczy, romantyczny, utalentowany, narcystyczny, buntowniczy.

Kristoff: indywidualista, samotnik, inteligentny, impertynencki, negatywny, zaradny, opiekuńczy, słodki, bezinteresowny, nieśmiały, miły.
 

valuta
 
Nigdy o tym nie wspominałam, ale gram w taką grę jak Miss Fashion. Właściwie to mało istotne, ale przebrałam dziś tam moją modelkę za Maleficent i chciałam wam ją pokazać. To tyle xD
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›