Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 9 maja 2014

Liczba wpisów: 12

valuta
 
Zaczynając od początku: jakiś czas temu, około rok to już będzie, ułamało mi się pół zęba na makaronie (kąkretnie lewa dolna szóstka). Od razu pojechaliśmy z tym do dentysty i dostałam na miejsce tej połowy zęba porcelanową protezę, jednak dopiero po bardzo nieprzyjemnym wypalaniu dziąsła, które już zdążyło zarosnąć to miejsce. Jednak po kilku dniach jedząc bułkę ułamał mi się mały kawałek z tej pozostałości mojego prawdziwego zęba i proteza wypadła. Znów pojechaliśmy do dentysty i cała historia się powtórzyła, tym razem jednak proteza długo się trzymała.

Około miesiąc temu miedzy moim kawałkiem zęba a protezą zrobiła szpara. Wchodziło mi tam jedzenie i ogólnie bardzo bolało. Pojechaliśmy po raz kolejny do dentysty by to poprawić. Doktorka wyciągnęła protezę, zakleiła dziurę i powiedziała byśmy wrócili za kilka dni, to prześwietlą mi szczękę i włożą protezę z powrotem.

Dziś byłam właśnie, aby to znów założyć. Jednak doktorka zauważyła, że ten mój kawałek zęba jest pęknięty i zepsuty w środku, więc nie ma sensu go już ratować. Musieliśmy go wyrwać. Siedziałam ta prawię godzinę, bo zęba trzeba było połamać i wyrwać w częściach, wszędzie było pełno krwi... Teraz czuję się paskudnie, a przez znieczulenie nadal nie czule policzka.

Żeby nie było pusto dodam wam jeszcze Ankę.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Tym razem odpada część "Pixie Hollow Games", która w polskiej wersji nosi nazwę "Wielkie zawody w Przystani Elfów". Zostały nam już tylko dwie części! Która odpada, a która wygrywa?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
  • awatar Candiess: Super jest lotti ale ja założyłabym najchętniej mulan lub bambetsów ;)
  • awatar gość: Lotta naj i Bambetsy ;)
  • awatar Elsa17820: Trzecia!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Osobie, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie, dam polecenie bloga z wybraną postacią Disney'a LUB 5 komentarzy. A pytanie brzmi:

Kogo przedstawiają poniższe Concept Arty?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Ten moment, gdy Mulan ściera za jednym zamachem cały makijaż z twarzy, a po wszystkim jej rękaw jest czysty...
 

valuta
 
Porównanie scen ze Śpiącej Królewny z tym z Maleficent. Które lepsze? Jak sądzicie?
  • awatar gość: o wiele lepsze sceny z filmu "Czarownica"
  • awatar Candiess: Zdecydowanie wolę oryginał choć pnącza w filmie wyszły naprawde super
  • awatar Patulla.: Nowsza lepsza. Nigdy nie przepadałam jakoś specjalnie za Aurorą ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Rozpoczynamy trzeci etap naszego męskiego cupa. Pierwsza para to Henry (Kopciuszek) i Axel (gra Kingdom Hearts). Najpierw głosujcie na WYGLĄD, który wam się bardziej podoba?
 

valuta
 
  • awatar Candiess: A ta pierwsza postać z jakiej bajki??
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @Candiess: z serialu o Herculesie. Jak czegoś nie wiecie, to patrzcie na tagi, często są pomocne :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Moim zdaniem filmik jest bardzo ciekawie zrobiony.