Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 30 maja 2014

Liczba wpisów: 14

valuta
 
Dziś zamiast lekcji mieliśmy rajd szkolny i szliśmy na Magurkę. Na początku było dość nieprzyjemnie, ponieważ padało, było zimno i wiało. Prawie natychmiast przemokły mi buty i byłam cała brudna z błota. Na szczycie nastrój mi się nico poprawił, odbyły się różne konkurencje. Wzięłam udział w konkursie wiedzy o sporcie, ja o sporcie nie wiem nic, ale małym podstępem zajęliśmy pierwsze miejsce w tejże kategorii xD Wygraliśmy też całą klasą pierwsze miejsce za wszystkie konkurencje wzięte do kupy, dostaliśmy Puchar Przechodni, a ja wygrałam koszulkę z logiem naszej szkoły ;3. Ogólnie było bardzo fajnie, mam nawet zdjęcie z dyrektorem xD
 

valuta
 
Czyli kolejna zagadka!

Waszym zadaniem jest napisać mi w WIADOMOŚCI PRYWATNEJ wszystkie postacie, które jesteście wstanie rozpoznać. Zadanie jest utrudnione, ponieważ alfabet ten jest dostosowany do angielskich nazw tychże postaci. Nie wymagam, abyście wiedzieli kto kryje się pod literą X, ponieważ jest to bardzo trudne. Nagrody przewiduję takie:

1 miejsce (czyli wszystkie dobre odpowiedzi) - dedykacja i 10 komentarzy.
2 miejsce - 5 komentarzy i 5 lubię to.
3 miejsce - 3 komentarze.

Jeśli komuś uda się odgadnąć kto jest pad X, dam dodatkowe 5 komentarzy lub dedykacje.

Przypominam: piszcie odpowiedzi w WIADOMOŚCI PRYWATNEJ~!

Powodzenia.
 

valuta
 
Cóż za zacięta walka! W drugiej rundzie mamy remis 6:6! Nad ostatecznym zwycięstwem najwidoczniej zadecydują punkty ogólne. Głosujcie który CHARAKTER wolicie.
 

valuta
 
Tak wiec na miejscu 10 znalazła się Mulan. Jak myślicie, co będzie na miejscu 9 mojego top 10? Odgadnięcie może być trudne, więc oferuję za pierwszą poprawną odpowiedź 8 komentarzy + 8 lubię to LUB dedykację + 10 lubię to.
Próbujcie odgadnąć, powodzenia.

EDIT. Daję podpowiedź: Jest to bajka wytwórni Disney-Pixar. Przez to zmniejszam nagrodę do 4 komentarzy lub dedykacji.

MIEJSCE 10 - Mulan
 

valuta
 
Elsa trzykrotnie chciała, by Anna odeszła... I w końcu to się stało.
 

valuta
 
Czyli co by było gdyby Zaplątani skończyli się nieco... wcześniej.