Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 27 maja 2014

Liczba wpisów: 7

valuta
 
  • awatar Eliksir miłości ♥: Śliczne :)
  • awatar Alex_Ola: Lubie ta piosenkę =) Jest bardzo dobrze skonstruowana a w dodatku sa przepiękne ruchy kiedy oni tańcza i się poruszają a w dodatku sukienka Anny jest taka zywa, i realistyczna =)
  • awatar OooCiastko: Tego nie znam, co to jest? :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
W ostatniej konkurencji zwycięża Kenai, jednak to Jim przechodzi dalej z punktami rund 1:2 i ogólnymi 7:12. Teraz czas na ostatnią parę w trzecim etapie, czyli Kristoffa i Kuzco. Najpierw głosujcie na WYGLĄD, który jest przystojniejszy?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

valuta
 
Nowa akcja z typu "poznajcie mnie". Poza tym, że prowadzę aktualnie trzy zabawy, czyli: Kto to powiedział, Disney's Hero Cup oraz Daj mi wybór. Postanowiłam, że zrobię jedną nową, a właściwie to mam dwa pomysły i wy wybierzecie który wolicie. Oto one:

-Mój Disneyowski Alfabet - polegałby on na tym, że tworzę Alfabet i do każdej z liter dodaje jedną rzecz (postać, miejsce, przedmiot itp.) z uniwersum Disney'a, którą uwielbiam. Każda litera pojawiałaby się raz dziennie w jednym wpisie.

-Magiczne TOP 10: Moje ulubione bajki Disney'a - byłby to TOP 10, lecz nie takie zwykłe. Różniło by się tym, że to wy odgadywalibyście po kolei jakie są moje ulubione bajki zaczynając od miejsca 10. Nie byłoby żadnych podpowiedzi, no chyba, że długo mielibyście problem ze zgadnięciem. Za każde dobrze odgadnięte miejsce byłaby nagroda.

Tak więc którą opcję wolicie?