Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 4 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 12

valuta
 
  • awatar Jestem Jan: O co chodzi z tym wpisem ? xD
  • awatar Jestem Jan: @Uczeń Disneya: Już nic wcześniej nie widziałem tych obrazków tylko sam tytuł :P
  • awatar Feast of magic: Przepiękne dedykację ! Boże na jakim ty programie je robisz ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Wiecie co~? Wiecie co~?!
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na wakacje pojadę do Disneylandu! To nie jest do końca pewne, ale mamy takie plany~!

Marzenia się spełniają ♥
 

valuta
 
Zastanawiam się, czy nie zacząć się uczyć sie tych robaczków. To Atlantycki z "Atlantyda: Zaginiony ląd" jakby ktoś nie rozpoznał ;D

A przy okazji taka ciekawostka: Disney, kiedy tworzył "Atlantydę: Zaginiony ląd" zatrudnił bardzo znanego człowieka Marka Okrand'a, który stworzył tak popularne języki jak na przykład Klingona lub Vulcan z serii Star Trek. Głównym źródłem do stworzenia Atlantyckiego były języki starożytnych Chińczyków, łacina, greka, biblijny hebrajski, a także wiele innych języków starożytnych i ich rekonstrukcje.
Całość Okrand przemyślał tak dobrze, że języka Atlantyckiego można się w istocie nauczyć, jak angielskiego czy francuskiego.

Mam wrażenie, że ten film jest bardzo niedoceniany.
  • awatar Candiess: Ja uwielbiam tą bajkę także za te " robaczki" i księgę pasterza
  • awatar Feast of magic: Naprawdę wiele pracy trzeba było włożyć i masz rację jest niedoceniany ... Powodzenia w nauce ; )
  • awatar Korneliowa: To będzie dość trudne ale powodzenia ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Tak więc, chyba bez jakichkolwiek wątpliwości i zaskoczeń, wygrywa i przechodzi dalej Kristoff z punktami rund 0:3 i ogólnymi 5:25 (to jak na razie osoba, która zyskała najwięcej punktów ogólnych).

Kolejna para to Riku (z gry Kingdom Hearts) i Kuzco (Nowe szaty króla). To już przedostatnia para w pierwszym etapie! Który z nich WYGLĄDA lepiej i jest przystojniejszy?

Riku czy Kuzco?