Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 24 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 18

valuta
 
Jestem chora, a na dodatek jadę dziś do dentysty, więc wpisów będzie mało. Jak na razie mam dla was takie wyzwanie:
10258958_560100214103376_3467256403786188021_na.jpg

Udowodnijcie jak bardzo lubicie Diseny!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (19) ›
 

valuta
 
Jako kolejna odpadał Roszpunka... I dobrze, bo była straszna. Który Cosplay odpada teraz?
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
No cóż... Szczerze, to nie mam żadnego konkretnego stylu. Kiedyś próbowałam się kreować na Decore, ale nie bardzo mi to wychodziło. Tu taki przykład:
552582_397628250283517_1510166737_n.jpg

Moim głównym celem jest ubieranie się bardzo kolorowo. Lubię mieć dużo kolorowych dodatków i do tego kolorowe włosy. Swego czasu nosiłam na jednej ręce aż 50 bransoletek bez przerwy, ale trochę mi się to znudziło.
IMG_1432.jpg

DSC07131afgfgd.jpg

Aktualnie często chodzę w kolorowych bluzach i za dużych sweterkach. Ale gdy zrobi się trochę cieplej to (mam nadzieję) wrócę do sukienek, spódnic i krótkich spodenek, które również bardzo lubię. Najczęściej do krótkich spodenek i spódnic ubieram kolorowe rajstopy lub pończoch.

Poza tym mam również ogromną słabość do średniowiecznych sukienek.

Zimą natomiast chodzę mniej więcej tak, również kolorowo. Na zdjęciu jestem razem z moją przyjaciółką z gimnazjum, Alicją.
ergdssdfg.jpg

Wybierajcie kolejny numerek (12 zostaje na sam koniec).
  • awatar Kociara444: Też uwielbiam kolorowe ubrania *u* No to teraz 11
  • awatar Potterwarta: super :D to teraz 5 ;)
  • awatar BrightLove: Nasz styl i sposób ubierania się wiele mówi o nas. Patrząc na zdjęcia wydajesz się być pozytywną i zakręconą osobą, do tego fajną i przyjazną. Az chce sie Ciebie bliżej poznac :) Zapraszam do mnie ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

valuta
 
Postanowiłam na nowo zrobić swoje TOP 10 ulubionych postaci, ponieważ troszkę się pozmieniało. Niestety odpadły dwie postacie (a mianowicie Myszka Miki i Koda), za to na ich miejsca wskoczyły dwie nowe.

MIEJSCE 10 - Jim Hawkins
Wcześniej był na 9, teraz spadł na 10.
Jim-Hawkins-jim-hawkins-16925940-704-498.jpg

MIEJSCE 9 - Ariel
Również spadła o jedno miejsce.
tumblr_n1yq8atMWH1stmjkwo1_500.jpg

MIEJSCE 8 - Anna
Ona spadła aż o cztery miejsca. Chciałam ją w ogóle ją wyrzucić, ale jednak się uchowała.
tumblr_n1wwunlaMF1r94mgyo1_500.png

MIEJSCE 7 - Dzwoneczek
74435_dzwoneczek_z.jpg

MIEJSCE 6 - Kida
Ona natomiast podskoczyła o jedno miejsce (a w sumie zamieniła się z Dzwoneczkiem). Nadal troszkę ubolewam nad tym, że to taka niedoceniana postać. Nawet nie znalazła się w szeregach koronowanych księżniczek.
500full.jpg

MIEJSCE 5 - Esmeralda
Pierwsza nowa postać. Ostatnio ogólnie mam jazdę na Dzwonnika z Notre Dame, to chyba przez ten średniowieczny klimat. Esmeralda to na prawdę fajna postać; twarda, zdecydowana, a zarazem uczuciowa i ładna (moim zdaniem). Uwielbiam też jej styl.
Esmeralda-(The_Hunchback_of_Notre_Dame)-1.jpg

MIEJSCE 4 - Jelonka
Również spadła o jedno miejsce. Jednak wciąż jest wysoko.
fawn-disney-fairy-disney-fairies-fawn-17395876-650-428.jpg

MIEJSCE 3 - Zarina
Druga nowa postać. Po prostu odkąd obejrzałam The Pirate Fairy to się w niej zakochałam, jest świetna.
Zarina-The_Pirate_Fairy.jpg

MIEJSCE 2 - Gertruda
Dwa pierwsze miejsca pozostają bez zmian.
tangled__mother_gothel_by_frie_ice-d6va25s.jpg

MIEJSCE 1 - Mérida DunBroch
15231_plakat.png


Śmiesznie, moja top lista zawiera aktualnie aż trzy wróżki z Dzwoneczka xD No cóż, bardzo je lubię. Z czym chcielibyście teraz TOP 10?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
W ostatniej konkurencji wygrywa Sora i to on przechodzi dalej z punktami rund 2:2 i ogólnymi 18:19. Teraz przyszła kolej na Tarzana i Kenaia, głosujcie najpierw na WYGLĄD.
 

valuta
 
Dawno, dawno temu żyła sobie piękna księżniczka o imieniu Kate. Dziewczyna znacznie różniła się od swojego rodzeństwa. Nie przepadała za życiem pałacowym, wolała spędzać swój wolny czas jeżdżąc konno albo strzelać z łuku. Niestety, pewnego razu jej koń się rozchorował. Księżniczka bardzo kochała to zwierze, więc postanowiła za wszelką cenę znaleźć lekarstwo. Przemierzała góry, lasy i rzeki, by znaleźć kogoś, kto mógłby jej pomóc. Pewnego ciepłego dnia, gdy właśnie zamierzała obmyć twarz w rzece usłyszała tajemniczy głos. Przerażona spojrzała za siebie, lecz nikogo tam nie ujrzała.
-Ślepa jesteś? - spytał tajemniczy głos.
-Kto tu jest? - spytała Kate trzymając łuk w gotowości.
-Wiem gdzie może być twoje lekarstwo... Ale musisz iść za moim głosem - Kate nie miała co zrobić a więc zrobiła jak kazał jej głos. Weszła do lasu.  Szła bardzo wolnym krokiem z gotowym łukiem.
-Jesteśmy na miejscu - powiedział głos.
-To tu? - spytała zdziwiona - Tu niczego nie ma.
-Przyjrzyj się uważnie.
I nagle Kate ujrzała stertę jesiennych liści, a wśród nich mieniło się coś jasnego. Kate odgarnęła liście i ujrzała kwiat, który błyszczał jak najdroższe klejnoty. Roślina była pokryta czymś, co przypominało złoty szron, który błyszczał z daleka. Kate uznała, że to jedyna droga ratunku dla jej ukochanego konia i postanowiła zerwać magiczny kwiat.
-Jak śmiesz, zwykła śmiertelniczko przychodzić tutaj?! - zadudnił jakiś niski głos z głębi lasu. Kate rozejrzała się nerwowo dookoła siebie i ujrzała wielkiego na trzy metry potwora. Zerwała magiczny kwiat i popędziła w kierunku z którego przyszła. Potwór zbliżał się wielkimi krokami i nagle...

~~*~~

Poprzednio był tylko jeden komentarz ;c Nie chcecie już tej zabawy? Jak będzie mniej niż 6 komentarzy, to kończę tą i zaczynam inną.
  • awatar Feast of magic: Wybacz nie mam weny ;( Ale może napiszę ci na w.p :)
  • awatar groszek aleksandra: poślizneła się na lodzie który nie wiadomo dlaczego pojawił się pod jej nogami kwiat poleciał wysoko w górze i poleciał tuż przed biegnącego potwora.
  • awatar Elsa17820: Wpadła do dziury wypuszczając w tej samej chwili magiczny kwiat. Ten wpadł w ręce potwora który uśmiechnął się szyderczo...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Jako kolejna odpada Aurora, ten Cosplay też niezbyt mi się podobał. Który następny?