Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 20 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 14

valuta
 
Która najlepsza? Moim zdaniem Artur ma śliczną sukienkę, jak zbroja.
 • awatar Nkfn: 5 :)
 • awatar Kuroko-Chan: Kapitan ameryka xD <33
 • awatar upiorka1000: Najlepsze są te dwa ostatnie (Aurora i Wróżka z Pinokia) Ale buty Arthura są zaje♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
W ostatniej konkurencji wygrywa Milo, jednak to Flynn przechodzi dalej z punktami rund 1:2 i ogólnymi 3:17.

Kolejna para to Terencjo (Dzwoneczek) i Sora (gra Kingdom Hearts). Na początku głosujcie na WYGLĄD, który ładniejszy?
 

valuta
 
I co tam sobie jeszcze chcecie. Trochę nie ogarniam tego święta, wiec nie będę wam składać życzeń. Ale macie wszystkiego najlepszego ode mnie i od Wielkanocnego Zająca.
 

valuta
 
Dawno nie było już "Poznajcie mnie", wynika to z tego, że było po równo głosów i nikt nie mógł się zdecydować. Ostatecznie to ja wybrała o czym napiszę. Moje ulubione blogi. Szczerze jest ich niewiele, bo bardzo lubię prowadzić bloga, czytać inne już mniej.

Tak czy inaczej, lista jest taka:

- supermonstereczka.pinger.pl/ - uwielbiam blogi o komiksach, Marvelu itp. Ten jest cudowny.

- candiess.pinger.pl/ - szczerze ciężko mi stwierdzić, co tak na prawdę spodobało mi się w tym blogu, ale tak czy inaczej jest świetny, polecam.

- tenibaris.pinger.pl/ - blog mojej przyjaciółki, dodaje tam swoje śliczne rysunki (robi je także na zamówienie), ale niestety ostatnimi czasy jej się nie chce.

- elsa17820.pinger.pl/ - moim zdaniem najlepszy blog o Frozen, niestety rzadko się tam cokolwiek pojawia.

To niestety tylko tyle. Było więcej ciekawych blogów, ale większość została zawieszona lub zmieniła się na nich tematyka. Szczerze, w moich obserwowanych brakuje mi trochę blogów o modzie. Tu pojawia się szansa dla was:

!UWAGA OGŁOSZENIE!

Szukam ciekawego i ładnego bloga o modzie itp. Jeśli prowadzisz takowego, bądź znasz taki ciekawy blog, proszę, poleć go tutaj w komentarzu. Jeśli mi się spodoba, to go zaobserwuje ;D

KONIEC OGŁOSZENIA

A tera wybierajcie kolejny numerek.
 • awatar Candiess: ojej czuję się bardzo dumna że wymieniłaś mojego bloga :) Znaczy że nie jest taki najgorsiejszy ;P
 • awatar Kociara444: 10
 • awatar Candiess: ana no i nr. 7 xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

valuta
 
Dziś miałam zaskakująco ciężki dzień, choć w sumie nic nie robiłam. Wstałam bardzo późno, z czego nie byłam zadowolona i poszłam do dziadka na obiad (bo nam się nie chce jeść wielkanocnego śniadania, więc jemy obiad). Od jakiegoś czasu rośnie mi ósemka (ząb), strasznie boli i chodzę ciągle rozdrażniona. Ogólnie nie byłam w dobrym nastroju.

Później siostra zaproponowała mi, że możemy pojechać do jej konia. Zebraliśmy się: ja, moje dwie siostry i mąż jednej z nich i pojechaliśmy. Moja siostra nie chce mnie uczyć jeździć, bo jeszcze sama zbytnio nie umie. Zgodziła się jednak na to, żebym wsiadła na konia a ona go będzie prowadzić. Było super, tylko plecy mnie po tym straszne bolą. Mam nadzieje, że jeszcze będę miała okazje sobie "pojeździć".

A żeby nie było pusto macie męsko-kobiecego Flynna. Który/a ładniejszy/a?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Patrzcie co znalazłam! Muzyka z Małej syrenki na kasecie i to jeszcze kolekcjonerskiej. Dawno nie widziałam już czegoś takiego, fajne były takie kasety. Ma ktoś jeszcze takie u siebie w domu?
 • awatar Candiess: ohh pamiętam :D
 • awatar seoxlc: ciekawy blog
 • awatar -VIOLETTA Polska.❤: Ja mam Królewnę Śnieżkę,Króla Lwa i Mój Brat Niedźwieź na kasetach z Disney'a :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Dawno, dawno temu żyła sobie piękna księżniczka o imieniu Kate. Dziewczyna znacznie różniła się od swojego rodzeństwa. Nie przepadała za życiem pałacowym, wolała spędzać swój wolny czas jeżdżąc konno albo strzelać z łuku. Niestety, pewnego razu jej koń się rozchorował. Księżniczka bardzo kochała to zwierze, więc postanowiła za wszelką cenę znaleźć lekarstwo. Przemierzała góry, lasy i rzeki, by znaleźć kogoś, kto mógłby jej pomóc. Pewnego ciepłego dnia, gdy właśnie zamierzała obmyć twarz w rzece usłyszała tajemniczy głos. Przerażona spojrzała za siebie, lecz nikogo tam nie ujrzała.
-Ślepa jesteś? - spytał tajemniczy głos.
-Kto tu jest? - spytała Kate trzymając łuk w gotowości.
-Wiem gdzie może być twoje lekarstwo... Ale musisz iść za moim głosem - Kate nie miała co zrobić a więc zrobiła jak kazał jej głos. Weszła do lasu.  Szła bardzo wolnym krokiem z gotowym łukiem.
-Jesteśmy na miejscu - powiedział głos.
-To tu? - spytała zdziwiona - Tu niczego nie ma.
-Przyjrzyj się uważnie.
I nagle Kate ujrzała stertę jesiennych liści, a wśród nich mieniło się coś jasnego. Kate odgarnęła liście i ujrzała kwiat, który błyszczał jak najdroższe klejnoty...

~~*~~

Co stanie się dalej?
 • awatar ONLY Tini.♥: świetna:*
 • awatar -VIOLETTA Polska.❤: Roślina była pokryta czymś,co przypominało złoty szron,który błyszczał z daleka.Kate uznała,że to jedyna droga ratunku dla jej ukochanego konia i postanowiła zerwać magiczny kwiat...
 • awatar groszek aleksandra: kwiat mienił się ,a Kate go wzieła. - Jest piękny dzięnki głosie ale pokarz się wreszcie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›