Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 18 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 17

valuta
 
W ostatniej konkurencji wygrywa Axel i to on przechodzi dalej z punktami rund 3:1 i ogólnymi 13:9. Kolejna para myślę, że jest ciężka, bo obie postacie są fajne: Milo (Atlantyda) i Flynn (Zaplątani). Na początek głosujcie na WYGLĄD.
 

valuta
 
No co z wami ludziki? głosujemy, głosujemy!
monsterhigh01239.pinger.pl/m/21718678 przypominam, że mam nr 10. Kto zagłosuje dostanie ode mnie 2 komentarze.
 • awatar gość: Bo wiesz tamte inne blogi proponują po 10 komentazry, 10 like i dedyki. I tak po prostu przekupują!
 • awatar GUAPO Jorge ❤: zagłosowałam :)
 • awatar Princess Mérida DunBroch: @GUAPO Jorge ❤: szkoda , że na 2 a nie na mnie ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

valuta
 
Dawno, dawno temu żyła sobie piękna księżniczka o imieniu Kate. Dziewczyna znacznie różniła się od swojego rodzeństwa. Nie przepadała za życiem pałacowym, wolała spędzać swój wolny czas jeżdżąc konno albo strzelać z łuku. Niestety, pewnego razu jej koń się rozchorował. Księżniczka bardzo kochała to zwierze, więc postanowiła za wszelką cenę znaleźć lekarstwo. Przemierzała góry, lasy i rzeki, by znaleźć kogoś, kto mógłby jej pomóc. Pewnego ciepłego dnia, gdy właśnie zamierzała obmyć twarz w rzece usłyszała tajemniczy głos. Przerażona spojrzała za siebie, lecz nikogo tam nie ujrzała.
-Ślepa jesteś? - spytał tajemniczy głos.
-Kto tu jest? - spytała Kate trzymając łuk w gotowości.
-Wiem gdzie może być twoje lekarstwo... Ale musisz iść za moim głosem - Kate nie miała co zrobić a więc zrobiła jak kazał jej głos. Weszła do lasu...

~~*~~

Piszcie max 2 zdania!
 • awatar _ll_ii_vv_: na moim blogu pojawił się konkurs. Na najlepsze zdjęcie, najlepszy cytat i najlepsze opowiadanie. Aby lepiej zapoznać się z konkursem wejdź tu:oliwiamalik.pinger.pl/m/21724366 Zapraszam i dziękuję :)
 • awatar Candiess: boski gif :)
 • awatar Alex_Ola: Jej oczom ukazała się szara, brukowana ścieżka wiodąca dalej i dalej aż w sam głąb. Była wystraszona ale musiała podjąć decyzję- odwaga za życie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

valuta
 
Zapewne wiecie o co chodzi. Wybieracie postać, ja zdrapuję, a wy dostajecie prezent, który kryje się pod spodem. Możecie wybrać tylko jedno, nie ma pustych miejsc.
 

valuta
 
Co jak co, ale jedzenie to rzecz, którą twórcy Disney'a kiedyś świetnie rysowali.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
W pierwszej konkurencji wszystkie 8 głosów zgarnął Flynn. Teraz głosujcie na STROJE, który waszym zdaniem jest lepiej ubrany?
 

valuta
 
Została jeszcze Śneiżka. Kto chce?

A prezenty są takie. Kto dostał dedyk niech pisze z kim chce ;D
 • awatar ulubione 5916: ja chce śnieżkę
 • awatar Candiess: To niech będzie dedyk z Tianą :)
 • awatar -VIOLETTA Polska.❤: Ja chcę śnieżkę <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

valuta
 

“Dawno, dawno temu, w odległej krainie, żył sobie w pięknym zamku młody książę i choć niczego mu do szczęścia nie brakowało, rozpuszczony był i miał złe serce. Pewnej zimowej nocy, do zamku przybyła stara żebraczka, w zamian za schronienie i gościnę chciała ofiarować księciu czerwoną różę. Łachmany żebraczki wzbudziły w księciu odrazę, zlekceważył jej dar i kazał ją wyrzucić z zamku. Wówczas żebraczka ostrzegła księcia, aby nie dał się zwieść pozorom, bowiem prawdziwe piękno bywa często głęboko ukryte. Kiedy książę powtórzył rozkaz, stara żebraczka zmieniła się w piękną czarodziejkę. Książę próbował się usprawiedliwić, ale było już za późno, bowiem czarodziejka widziała, że książę nie ma w sercu miłości. Za karę przemieniła go w straszną, rogatą bestię i rzuciła urok na wszystkich mieszkańców zamku. Wstydząc się swej brzydoty, Bestia ukryła się za murami, a świat oglądać mogła jedynie w zaczarowanym zwierciadełku. Róża - dar czarodziejki - również zaczarowana, miała kwitnąć do dwudziestych pierwszych urodzin księcia. Jeśli w tym czasie, zanim opadnie ostatni płatek róży, książę nauczy się kochać i zdobędzie czyjąś miłość, zły urok pryśnie. Jeśli nie, na zawsze pozostanie Bestią. Lata mijały, książę pogrążał się w rozpaczy i tracił wszelką nadzieję. Któż bowiem mógłby pokochać Bestię?”

 

valuta
 
Znalazłam taki internetowy Quiz, gdzie odpowiadając na pytania (niestety po angielsku, ale zawsze istnieje Google Tłumacz), można sie dowiedzieć jaką postacią z Frozej jesteś xD Całkiem ciekawe. Tu macie link

www.zimbio.com/quiz/tZ0kL_BS7If/Which

Ja jestem Anną xD Chwalcie się kim wy jesteście.
 • awatar Jestem Jan: Jestem Elsą xD
 • awatar Candiess: @Uczeń Disneya: też wyszła mi Elsa :)
 • awatar -VIOLETTA Polska.❤: Olaf xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (16) ›