Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 30 marca 2014

Liczba wpisów: 6

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Wczoraj zorganizowaliśmy sobie ognisko z grupą znajomych. Wszyscy przyjechali po 21, więc postanowiliśmy, że całą noc będziemy oglądać filmy, a rano zrobimy ognisko. Było super, prze noc obejrzeliśmy specjalny odcinek Fineasz i Ferb: Misja Marvel, pięć odcinków Króla Szamanów (to takie stare anime, nie wiem czy ktoś to tu jeszcze kojarzy), Ruchomy zamek Hauru (jeśli ktoś nei oglądał to gorąco polecam!), Frozen i Zaplątanych dwa razy. Spałam tylko godzinę pomiędzy Zaplątanymi a Zaplątanymi xD. O 10 wyszliśmy robić ognisko, ale że było zimno, to tylko upiekliśmy sobie kiełbaski i chleb i wróciliśmy z nimi do domu by je zjeść.
Później jeszcze pokazywałam przyjaciółkom Skyrim xD O dziwo nie jestem zmęczona ani śpiąca.

A teraz oglądam Les Misérables. Nędznicy, po prostu kocham ten film ♥ Więc nie obraźcie się, ale chyba jednak nie dam rady dodać dziś tego opowiadania, wybaczcie ;c Jestem paskudna.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Teraz odpada Vuelie, bardzo ją lubię, ale może faktycznie nadszedł na nią czas. To na pożegnanie:

Zostały już tylko trzy piosenki! Która odpada teraz i zajmuje trzecie miejsce?
 

valuta
 
Wiecie jak to jest, kiedy wpisze się jakiś tekst w Google Translate, przetłumaczy go kolejno na jakieś dziwne języki, a później wróci do tego pierwszego, to zazwyczaj tekst nie jest taki sam... Często wychodzi nawet niewiarygodnie głupi.

Ta dziewczyna postanowiła przetłumaczyć tak teksty piosenek i je zaśpiewać. Popłakałam się ze śmiechu, sami zobaczcie:


Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›