Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 3 marca 2014

Liczba wpisów: 18

valuta
 
Jak zapewne większość z was wie dziś o 2 w nocy odbyło się Rozdanie Oscarów 2014. Normalnie bym o tym nie pisała, ale Frozen zgarnęło dwie nagrody! Nominowano go do dwóch kategorii i w obydwóch wygrał.

Pierwsza była nominacją do Najlepszej Animacji, druga natomiast do Najlepszej Piosenki (chodzi tu dokładnie o "Let it Go" ). Twórcy są z siebie dumni, wiec my też powinniśmy z nich być ;D
 

valuta
 
Odpada Ariel, z nią na pewno nie napiszę opowiadania, a szkoda. Kto odpada teraz? Ja najchętniej odrzuciłabym Mulan.
 

valuta
 
W pierwszej konkurencji jednym punktem wygrywa Milo 2:3. Teraz czas na STROJE (w końcu oboje są ubrani). Który ma lepsze ubrania?

Pinokio czy Milo?
 

valuta
 
W drugiej konkurencji również wygrywa Milo, były na niego wszystkie głosy 0:8. Teraz czas na ostatnią konkurencję - CHARAKTER. Który ma lepszy?

Pinokio czy Milo?
 

valuta
 
Odrzuciliście Dzwoneczka, a szkoda, chętnie napisałabym drugą cześć z Terencjo ;D . Kto teraz? Pamiętajcie, ze wybieracie z kim chcecie przeczytać opowiadanie! Odpada ten, z kim nie chcecie.
 

valuta
 
Kojarzycie to?
To taki krótki filmik o Myszce Miki, przerobiony ze starego filmiku o tym samym tytule. Jednak w nowej wersji postacie "wypadają" z ekranu i stają się komputerowe. Można to zobaczyć w niektórych kinach przed filmem. Ja trafiłam na to chyba wtedy gdy byłam na Frozen. To bardzo ciekawe połączenie starych, pierwszych kreskówek Disneya z tymi nowymi, tworzonymi w technice 3D.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Odpada Elsa, o niej na pewno nie napiszę. Szczerze jestem zdziwiona, myślałam, że wygra xD. Ale niech będzie, która odpada jako ostatnia?
 

valuta
 
1.Morze czy Góry?
Góry, mieszkam w górach i kocham góry ♥
2.Domówka czy Klub?
Nie lubię imprez, ale jak już to domówka.
3.Wenus czy Mars?
Wenus
4.Złoto czy Srebro?
Srebro, bardzo nie lubię złota.
5.Drzewa iglaste czy Drzewa liściaste?
Liściaste... Ja jestem Dżewem (dużo osób mnie tak nazywa, przez Ż xD, bo często mam zielone włosy i kocham drzewa) i jestem Dżewem liściastym xD
6.Nowocześnie czy Klasycznie?
Trudne pytanie, lubię łączenie stylów, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, to raczej nowocześnie, choć lubię antyki.
7.Pomadka czy Błyszczyk?
Pomadka, stanowczo
8.Wschód Słońca czy Zachód Słońca?
Wschód, nowy początek ♥ (zachód kojarzy mi się z zimnem)
9.Kwiaty czy Czekoladki?
Jeśli chodzi o prezenty, kocham dostawać kwiaty, szczególnie gerbery, ale czekoladkami nie pogardzę ;D
10.Jakie Polskie miasto lubisz najbardziej i dlaczego?
Bielsko-Biała, mieszkam tu i nie chciałabym mieszkać nigdzie indziej. Nie za duże, nie za małe. Mamy wiele przedwojennych, zabytkowych budynków, jest tu po prostu pięknie ♥
11.Urządzasz przyjęcie, jak będzie wyglądać?
Oh, nie wiem, nigdy nie urządzałam przyjęć, ale marzy mi się takie eleganckie, z sukniami do ziemi i garniturami, z klasyczną muzyką itp.

(Pytanie specjalne od Candiess:
12.Piszę opowiadanie. O czym chciałbyś/chciałabyś aby było? (jaka tematyka, miejsce, czas, postać)

Oh, chciałabym przeczytać coś o Steampunku lub Cyberpunku, w fantastycznym świecie i bohaterką która nie do końca jest człowiekiem ;D)

Nikogo nie nominuję.