Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 17 marca 2014

Liczba wpisów: 12

valuta
 
Szczerze, nawet nie musiałam się zbytnio wysilać oceniając wasze odpowiedzi, odpadają po prostu ci, którzy na nie nie odpowiedzieli. Ale żeby nie było wam smutno, wspomnę co mi się podobało w waszych odpowiedziach, a co mniej.

1. candiess.pinger.pl/
Odpowiedzi szczególnie podobają mi się ze względu na długość. Zwróciłaś uwagę na ciekawe aspekt pod względem Frozen, nie tylko na fabułę, ale także na uniwersum. Choć nie sądzę, by Elsa miała "konkretnie wyznaczony charakter". Podziękowania dla Disneya też są ładne. To chyba tyle ;D

2. supermonstereczka.pinger.pl/
Odpowiedzi są za krótkie i szczerze przechodzisz fuksem, bo w innym wypadku brakowało by mi osób w trzecim etapie.

3. korneliowa.pinger.pl/
Bardzo razi mnie ilość błędów stylistycznych, ciężko się to czyta. Ogólnie odpowiedzi są fajne, szczególnie podoba mi się te do pytania 2. Pomijając fakt, że nigdy nie było takiej bajki jak "Myszka Miki" xD. Były takie jak "Plane Crazy" lub "Parowiec Willie", ale nigdy nie "Myszka Miki".

4. elsa17820.pinger.pl/
Odpowiedzi są fajne, szczególnie do pytania pierwszego. Bardzo ładnie to napisałaś. Podoba mi się zdanie "To trochę taka historia stojąca w rozkroku pomiędzy tradycyjnym, bajkowym podejściem do narracji, a wywracającą do góry nogami status quo rewolucją.".

5. kociara444.pinger.pl/
Świetne odpowiedzi, pierwsza mnie nie zachwyciła, jednak czym dalej tym lepiej. Zdanie "Smutne jest tylko to, że mianem Disneya są oznaczone też wszystkie Hanny śmietany" jest po prostu genialne i w 100% się z tym zgadzam. Cieszy mnie też, że tak zainteresowałaś się tematem Disneylandu.

6. vilu.castillo.pinger.pl/
Po raz kolejny... Błędy! (w twoim przypadku wiem z czego one wynikają, ale i tak powinniście bardziej dbać o poprawność swoich wypowiedzi). Pierwsza odpowiedź jest niespecjalna, ale później jest już w porządku. Fajnie, że miałaś okazję pojechać do Disneylandu ;D


To tyle. Osoby nie wymienione odpadają z konkursu!

*ETAP TRZECI*

Teraz robi się trochę trudniej, ponieważ zadania macie dwa:

•Przygotować kolaż z księżniczkami Disney'a (muszą się znaleźć na nim wszystkie koronowane księżniczki Disney'a oraz wasz PODPIS).

•Przerobić wybrany przez was obrazek z waszą ulubioną postacią Disney'a (może być nawet jakaś podoczna, mało znana, również z waszym PODPISEM) i do tego dopisujecie kilka krótkich zdanek za co ją lubicie.

Takie przygotowane prace wstawiacie na swoje blogi lub wysyłacie mi w wiadomościach prywatnych. Czas macie do 21 marca. Powodzenia!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

valuta
 
Disney oficjalnie zaktualizował spis filmów w produkcji. Na zdjęciu widzimy logo filmu, głównych dyrektorów produkcji i rok premiery. Nowości mamy takie:

Moana została przeniesiona na roku 2017 i przemianowana na Spirited, dla nas to dobra wiadomość, ponieważ oznacza to, że twórcy przykładają się porządnie do produkcji!

Zapowiedziano zupełnie nowy film Galactic, który zapewne będzie opowiadać o podróżach kosmicznych. Jennifer Lee obiecuje porządnie przyłożyć się do tej produkcji.

Wrócono do produkcji Króla Elfów. Jak już kiedyś pisałam, film ten miał wyjść na długo przed Frozen, niestety dyrektorzy produkcji się nieco posprzeczali. Teraz zapowiadają go wstępnie na 2018 rok.

Poza tym wszystkie inne filmy zapowiadane są nadal tak samo. Jestem niezwykle podekscytowana!
  • awatar RainbowxD: Zapowiada się ciekawie, czekam na te filmy z niecierpliwością!
  • awatar Elsa17820: O, fajnie-nowy film w tym roku!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Tak więc na internecie ostatnio pojawił się taki przerobiony obrazek z Elsą:
1901702_675353915858690_907791016_n.jpg

W sumie nic specjalnego, ale ktoś zrobił z tego taki genialny Cosplay! Podoba wam się?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Tym razem odpada repryza Part of Your World. Zostały nam już jedynie trzy piosenki. Która odpada teraz i zajmuje tym samym zaszczytne trzecie miejsce?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

valuta
 
W drugiej konkurencji wygrywa Piotruś z głosami 1:7. Tak więc ostatnia runda będzie rozstrzygająca. Który z nich ma waszym zdaniem lepszy CHARAKTER?

Kenai czy Piotruś?
 

valuta
 
Biorę udział w konkursie na najlepszy Avatar disney.nick.pinger.pl/m/21490746 . Wiec jeśli podoba wam się mój, zagłosujcie na mnie, mam nr 12.
 

valuta
 
Przemianę w Meridę czas zacząć xD

Od już dłuższego czasu zapuszczam włosy. Jest taki plan, że gdy już trochę odrosną przefarbuję się calutka na rudo i będę sobie kręcić włosy. Mam nadzieję, że coś mi z tego wyjdzie xD Jak na razie postępy są na takim etapie:
a.jpg

Jak mi idzie? Chyba niezbyt dobrze, co? xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›