Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 27 lutego 2014

Liczba wpisów: 22

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Kolejne hasło to MERIDA, 1 punkt otrzymuje Candiess za poprawną odpowiedź.

Czwarte słowo. Podpowiedź: Rodzina jest dla niej najważniejsza, a dokładnie siostra.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (18) ›
 

valuta
 
Odpada Ariel jako syrenka, szkoda, lubię ją w tej wersji. Który strój odpada jako ostatni?
 

valuta
 
Znalazłam tego całkiem sporo ze Studia Accantus. Sami zobaczcie. Ułożone w kolejności od tego, który najmniej mi się podoba do tego najlepszego.

6. Kuba Jurzyk - Zrobię z was mężczyzn. Ten niezbyt mi się podoba, ale podziwiam go za zaśpiewanie wszystkich partii wokalnych, nawet tej Mulan.5. Sylwia Banasik - Kolorowy wiatr. Ten jest dziwny, dużo bardziej podobało mi się jej wykonanie "Wyśniłam sen" z Nędzników. Sami oceńcie.4. Kuba Jurzyk - Duch żyje w nas. Podoba mi się, ale końcówka okropna.3. Miłość rośnie wokół nas. Jeden z moich ulubionych, Timon i Pumba są genialni.2. Wiktor Korszla - Droga mi nie straszna. No i kolejny, równie dobry Cover. Bardzo podobny do oryginału.1. Zuzanna Gierczycka - Tej historii bieg. Ta wersja to jest chyba lepsza od oryginału.Piszcie które najbardziej wam się podobają i dlaczego ;D
  • awatar DisneyFilmy: Ja lubię wszystkie,ale ogólnie moja ulubiona wokalistka z tego Studia to Sylwia Banasik (Uwielbiam ją szczególnie w piosenkach z "Wicked") Jej wykonanie "Kolorowy wiatr" jest dobre<3 Najbardziej podoba mi się Kuba w piosence nr 1. Ta partia Mulan jest nieziemska<3 No i "Miłość rośnie wokół nas"<3 Ale ogólnie wolę piosenki tego Studia z musicali.
  • awatar Elsa17820: Jeszcze śpiewa Sylwia Przetak "Mam tę moc" ale ogólnie bardzo mi się podobają wszystkie. "Miłość rośnie wokół nas" mi się bardzo podoba!
  • awatar Candiess: Więc tak ;P 6- jest ok, 5- nieee, 4-naprawdę nieźle, 3- genialne, 2-kmpletnie nie rzuca mnie na kolana, 1-chyba masz rację, lepsze niż oryginał bo delikatniej zaśpiewana
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Pomijając to, że gif jest fajnie zrobiony zauważcie jedną rzecz... Anna cały czas ma na sobie identyczną sukienkę, tylko większą xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Modele Elinor jako niedźwiedzia i Mor'du. Jak tak się przyjrzeć, to widać, że Elinor porusza się z niezwykłą gracją.
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
W ostatniej konkurencji wygrał Florian, wiec to on przechodzi dalej z punktami rund 3 : 0 i ogólnymi 10:1 (bardzo dużo xD).

Następna para to mój kochany Axel ♥ (z gry Kingdom Hearts) i Aladyn. Wiem, że większość z was pewnie nie zna Axela, choć już trochę o nim pisałam, ale nie przejmujcie się tym. Jak na razie głosujcie na WYGLĄD. Gdy przyjdzie czas na charakter, to wam go trochę opiszę. Który przystojniejszy?

Axel czy Aladyn?
 

valuta
 
Poprawna odpowiedź to ANNA. Potterwarta otrzymuje jeden punkt, bo pierwsza odpowiedziała poprawnie.

Piąte słowo. Podpowiedź: Kojarzy się ze słońcem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

valuta
 
Spośród wszystkich sukienek Ariel wybraliście tą niebieską, jest fajna, ale ja bardziej lubię tą różową, jest przecudna.
 

valuta
 
MULAN:
Nie sądzę, by sufit potrzebował czyszczenia.

ROSZPUNKA:
Powiedz to Kopciuszkowi.
 

valuta
 
W pierwszej konkurencji wygrywa Axel punktami 4:3. Teraz czas na STROJE, który waszym zdaniem jest lepiej ubrany?

Axel czy Aladyn?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›