Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 13 lutego 2014

Liczba wpisów: 20

valuta
 
Odpada Wodny strój Dzwoneczka, z części, która jeszcze nie ukazał się w kinach "Dzwoneczek i tajemnica piratów". Szkoda, moim zdaniem jest śliczna. Który teraz odpada?
 

valuta
 
Z kim kojarzy wam się ten pierścionek?

Wykonany jest ze srebra i zawiera jeden duży granat, sześć Londyńskich niebieskich topazów i sześć czarnych onyksów. Przepiękny ♥

Kto pierwszy napisze z kim kojarzy mu się ten pierścionek (chodzi o postać Disneya) i odpowiedź będzie prawidłowa dostanie ode mnie polecenie lub 5 komentarzy ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
W drugiej rundzie znów wygrywa Anna, jednak tylko jednym głosem. Mamy więc teraz 0:2, czas na CHARAKTER. Która z nich waszym zdaniem ma fajniejszy?

Jasmine czy Anna?
 

valuta
 
Odpada standardowa sukienka Dzwoneczka z "Piotrusia pana" i wielu części filmów o Dzwoneczku. Zostały dwie ostatnie, która odpada jako ostatnia?
 

valuta
 
Mamy już idealny strój na randkę dla Dzwoneczka. Jest to sukienka z liści z części "Dzwoneczek i uczynne wróżki".

tinkerbell-im-wandel-der-zeit-Bild_9.jpg


Teraz czas na fryzurę. Która podoba wam się najmniej na randkę i odpada jako pierwsza?
 

valuta
 
W ostatniej konkurencji po raz kolejny wygrywa Anna, wiec to ona jako pierwsza przechodzi do finału, z punktami rund 0:3 i ogólnymi 9:17.

Teraz czas na, chyba najgorszą, parę w całym Disney's Heroine Cup, a mianowicie Meridę i Elsę. To będzie straszne, ale głosujcie. Najpierw na ich WYGLĄD.

Merida czy Elsa?
  • awatar Pogromca Putina: elsa i skomenrujesz mój ostatni wpis Proszę :/
  • awatar Candiess: oooo nie ma to jak nowość przed klasyką :/ Niestety Merida na tej fotce nie wyszła najlepiej więc Elsa
  • awatar locus: lubię to!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

valuta
 
W pierwszej konkurencji wygrywa Elsa, na Meridę był tylko jeden głos ;c . Szkoda, ale przejdźmy do STROJÓW, który wam się bardziej podoba?

Meridy czy Elsy?
 

valuta
 
Tym razem odpada podstawowa fryzura Dzwoneczka. W niej na pewno nie pójdzie na swoją randkę, w której jeszcze nie pójdzie? Która odpada jako ostatnia?