Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 4 grudnia 2014

Liczba wpisów: 6

valuta
 
No więc mamy już grudzień, odliczanie do świąt się rozpoczęło, a ja coraz bardziej się rozleniwiam. Absolutnie nic mi się nie chce...

Najgorsze jest to, że muszę się sprężyć, żeby jeszcze w tym roku skończyć Disney Cupa i ogłosić najlepszego złoczyńce, a od stycznia zaczynamy noworoczny Disney's Heroine Cup.

Na dodatek od ponad dwóch miesięcy nie dodałam nowego rozdziału na bloga o Code Lyoko, o opowiadaniu o Roszpunce nie wspominając. Szkoła mnie wykańcza, przez naukę na nic nie mam czasu. Może podczas przerwy świątecznej coś w końcu napiszę, bo jak na razie niezbyt mam na to czas (i źle mi z tym).
  • awatar Korneliowa: Nie mogę się doczekać nowego Disney's Heroine Cup.:)
  • awatar Xxx: @Korneliowa: Ja też :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

valuta
 
Jak napisałam w poprzednim poście: bierzemy się ostro do roboty, bo musimy skończyć to jeszcze w tym roku ;D Proszę o aktywne głosowanie.

W drugiej rundzie wygrał Ansem z punktami 4:3. Teraz czas na MOTYWY, czyje lepsze?

Motywy Ansema: Chciał otworzyć drzwi do Królestwa Serc i zdominować wszystkie światy. W tym celu "kradł" serca Księżniczkom Serc.

Motywy Johna Silvera: Chciał zdobyć skarby Planety Skarbów.
 

valuta
 
A w naszej odpadance odrzuciliśmy piosenkę z najdłuższym tytułem, czyli "D" z Frozen. Zostały już tylko trzy! Która zajmie zaszczytne trzecie miejsce na podium?
 

valuta
 
Która mina najbardziej wam się podoba?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›