Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 9 listopada 2014

Liczba wpisów: 7

valuta
 
Wczoraj i prawie cały dzisiejszy dzień nic nie dodawałam, ponieważ byłam na konwencie. Po raz kolejny przepraszam, że nie zrobiłam dnia z Pocahontas. Pojechałam na niego głównie z tego względu, że było tam pełno Disneyowych atrakcji.

Wygrałam wiedzówkę z Disneya oraz kalambury (choć to drugie zupełnie przez przypadek). Udało mi się wygrać oraz kupić całkiem sporo gadżetów. Oto one:
20141109_182216.jpg

Plakaty 3D, jeden wygrany na kalamburach, dwa następne zgarnięte w loterii. Ciężko było zrobić im zdjęcie, ponieważ mają one po dwa zdjęcia, różnie postrzegane w zależności od perspektywy. Na dodatek lampa błyskowa nie okazała się pomocna.
20141109_182351.jpg

Poza tym kupiłam sobie wisiorek z Elfim pyłkiem, ale tu lampa błyskowa również nie okazała się zbyt pomocna i żeby było widać napis choć troszkę musiałam je bardzo przyciemnić.
 

valuta
 
Jak wam się podobają takie męskie wersje Aurory i Śnieżki?
 

valuta
 
Dzień ósmy Disney Ladies Month od disneyismyescape poświęcony jest Mulan. Niestety dodam z nią mało, jeśli przypadkiem nie tylko to.

- valuta.pinger.pl/m/22770232 -
 

valuta
 
Oto grafika koncepcyjna sześcioletniej Roszpunki, podoba wam się?
 

valuta
 
W ostatniej rundzie wygrywa Hans i to on przechodzi dalej z punktami rund 2:1 i ogólnymi 14:7. Czas na ostatnią parę w tym etapie Izmę (Nowe szaty króla) i Mor'du (Merida waleczna). Kto waszym zdaniem wygląda lepiej?