Wpisy użytkownika Princess Mérida DunBroch z dnia 9 stycznia 2014

Liczba wpisów: 13

valuta
 
Patrzcie ile fajnych Stitchów znalazłam ;D
  • awatar Kocham Enej: Hej mamy maly Quiz. Kogo z Enej najbardziej kubisz i uwazasz za najprzystojniejszego A) Wokalista Piotr Lolek Soloducha B) Basista Mirosław Mynio Ortynski C) Puzonista Jakub Czaplay Czaplajewicz Prosimy odpisz. Dziękujemy
  • awatar zuzkowa: Kocham go =*
  • awatar DisneyFilmy: Boski jest *.*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Robię nową zagadkę.

ODPOWIEDZI PISZCIE W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH!

Musicie zidentyfikowań przedmioty na rysunku. Kto odgadnie najwięcej (bo nie liczę, że ktoś odgadnie wszystkie) dostanie składankę, 10 komentarzy i 5 like. Do dzieła!

ODPOWIEDZI PISZCIE W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH!
  • awatar zuzkowa: Pierwsze co mi się żuciło w oczy to oczywiście włosy Meridy, czapka Donalda i Goffiego i ogon tego smoka z "Jak wytresować smoka" ;P
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @Sernik Mordreca: Ile razy ja mam pisać "ODPOWIEDZI PISZCIE W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH!" żeby dotarło?
  • awatar zuzkowa: Nie napisałam odpowiedzi. Dodałam tylko zwykły komentarz.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

valuta
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

valuta
 
Tak więc będzie to odpadanka, ale bardzo szczególna (robiłam ją 3 dni, doceńcie to xD).

Będzie polegać ona na tym, abyście wybrali najładniejszą księżniczkę Disneya. Specjalnie w tym celu znalazłam wersje bezpośrednio z bajek.

Zależy mi abyście nie odrzucali najbardziej nielubionych przez was księżniczek, tylko te, które waszym zdaniem są najbrzydsze, TO WAŻNE! Ponieważ to właśnie cel tej odpadanki. Mogę na was liczyć?

Abym była pewna, że tak będzie, każda osoba, która obiecuje, że będzie stosować się do zasady odrzucania najbrzydszej niech napiszę koło imienia w komentarzu słowo "pomarańcza"!!!

Tak więc do dzieła! Która najbrzydsza?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›